Blocksy Companion Pro - en to bs_BA translation catalogue (2004 entries)

en: % comments
bs_BA: % komentara

en: %s %s Color
bs_BA: %s %s Boja

en: %s %s Taxonomy
bs_BA: %s %s Taksonomija

en: %s %s joined the waitlist for this item.
bs_BA: %s %s se pridružio listi čekanja za ovu stavku.

en: %s - Sidebar Display Conditions
bs_BA: %s - Uslovi prikaza bočne trake

en: %s Archive
bs_BA: %s Arhiva

en: %s Custom
bs_BA: %s Prilagođeno

en: %s Custom Fonts
bs_BA: %s Prilagođeni fontovi

en: %s Field
bs_BA: %s Polje

en: %s Local Google Fonts
bs_BA: %s Lokalni Google Fontovi

en: %s Settings
bs_BA: %s Postavke

en: %s Single
bs_BA: %s Pojedinačno

en: %s System
bs_BA: %s Sistem

en: %s ago
bs_BA: prije %s

en: %s of %s found this review helpful
bs_BA: %s od %s smatra da je ova recenzija korisna

en: %s%% of customers recommend this product.
bs_BA: %s%% kupaca preporučuje ovaj proizvod.

en: 404 Page
bs_BA: 404 stranica

en: 404 Page Template
bs_BA: 404 stranica predloška

en: 9:16
bs_BA: 09:16:00

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
bs_BA: Link za postavljanje nove lozinke će biti poslan na vašu email adresu.

en: A product you are waiting for is back in stock
bs_BA: Proizvod koji ste čekali je ponovo dostupan

en: A set of features that lets you create easily your dream products wishlists and share them with friends and family.
bs_BA: Set funkcionalnosti koji omogućava jednostavno kreiranje liste želja i dijeljenje sa prijateljima i porodicom.

en: AJAX Content Loading
bs_BA: Učitavanje sadržaja putem AJAX-a

en: AJAX Filtering
bs_BA: AJAX filtriranje

en: API Key
bs_BA: API ključ

en: API Version
bs_BA: API verzija

en: Abort
bs_BA: Prekini

en: Abort the product taxonomies lookup table regeneration
bs_BA: Prekini regeneraciju tabele pretrage taksonomija proizvoda

en: About %s
bs_BA: O %s

en: About Brands
bs_BA: O brendovima

en: About Me
bs_BA: O meni

en: About Me Controls
bs_BA: Kontrole sekcije O meni

en: About me
bs_BA: O meni

en: Accent Color
bs_BA: Boja naglaska

en: Accept
bs_BA: Prihvati

en: Accept Button
bs_BA: Dugme "Prihvati"

en: Accept Button text
bs_BA: Tekst dugmeta "Prihvati"

en: Account
bs_BA: Nalog

en: Account Action
bs_BA: Akcija računa

en: Account Image
bs_BA: Slika računa

en: Account content
bs_BA: Sadržaj računa

en: Account dashboard
bs_BA: Kontrolna tabla računa

en: Account navigation
bs_BA: Navigacija računa

en: Action Link
bs_BA: Akcijska poveznica

en: Action Required - Install Blocksy Theme
bs_BA: Potrebna radnja - instalirajte Blocksy temu

en: Action required - please update Blocksy theme to the latest version!
bs_BA: Potrebna radnja - ažurirajte Blocksy temu na najnoviju verziju!

en: Actions
bs_BA: Radnje

en: Activate Child Theme
bs_BA: Aktiviraj podređenu temu

en: Active
bs_BA: Aktivno

en: Active Filters
bs_BA: Aktivni filteri

en: Active Filters Label
bs_BA: Oznaka aktivnih filtera

en: Add Conditions
bs_BA: Dodaj uvjete

en: Add Display Condition
bs_BA: Dodaj uslov prikaza

en: Add New
bs_BA: Dodaj novi

en: Add New Brand
bs_BA: Dodaj novi brend

en: Add New Category
bs_BA: Dodaj novu kategoriju

en: Add New Content Block
bs_BA: Dodaj novi blok sadržaja

en: Add New Location
bs_BA: Dodaj novu lokaciju

en: Add New Product Review
bs_BA: Dodaj novu recenziju proizvoda

en: Add New Product Tab
bs_BA: Dodaj novu karticu proizvoda

en: Add New Review
bs_BA: Dodaj novu recenziju

en: Add New Size Guide
bs_BA: Dodaj novi vodič za veličine

en: Add New Thank You Page
bs_BA: Dodaj novu stranicu zahvale

en: Add Replace Condition
bs_BA: Dodaj uslov zamjene

en: Add To Cart Button
bs_BA: Dugme Dodaj u košaricu

en: Add Variation
bs_BA: Dodaj varijaciju

en: Add a dark colour scheme and switch to your website, which will make it pleasant to look at in low light environments.
bs_BA: Dodajte tamnu temu i omogućite korisnicima da prebace način rada za ugodnije pregledavanje pri slabom osvjetljenju.

en: Add a visual cue that tells your visitors how much the cart total must be to be able to benefit of free shipping.
bs_BA: Dodajte vizuelni indikator koji pokazuje koliko još treba potrošiti kako bi se ostvarila besplatna dostava.

en: Add one or more conditions in order to display your footer.
bs_BA: Dodajte jedan ili više uslova kako biste prikazali vaše podnožje.

en: Add one or more conditions in order to display your header.
bs_BA: Dodajte jedan ili više uslova za prikaz vašeg zaglavlja.

en: Add one or more conditions in order to display your sidebar.
bs_BA: Dodajte jedan ili više uslova za prikaz vaše bočne trake.

en: Add one or more conditions to display the Compare bar.
bs_BA: Dodajte jedan ili više uvjeta za prikaz trake poređenja.

en: Add one or more conditions to display the Maintenance block.
bs_BA: Dodajte jedan ili više uslova za prikaz bloka održavanja.

en: Add one or more conditions to display the shortcuts bar.
bs_BA: Dodajte jedan ili više uslova za prikaz trake prečica.

en: Add one or more conditions to display the transparent header.
bs_BA: Dodajte jedan ili više uslova za prikaz prozirnog zaglavlja.

en: Add one or more conditions to display the trending block.
bs_BA: Dodajte jedan ili više uslova za prikaz trenda objava.

en: Add to cart
bs_BA: Dodaj u korpu

en: Add to cart:
bs_BA: Dodaj u košaricu:

en: Add to compare
bs_BA: Dodaj u poređenje

en: Add to wishlist
bs_BA: Dodaj u listu želja

en: Add widgets here.
bs_BA: Dodajte widgete ovdje.

en: Add {items} more items to get free shipping!
bs_BA: Dodajte još {items} artikala kako biste ostvarili besplatnu dostavu!

en: Add {price} more to get free shipping!
bs_BA: Dodajte još {price} kako biste ostvarili besplatnu dostavu!

en: Add/Edit Conditions
bs_BA: Dodaj/uredi uslove

en: Added to Cart Popup
bs_BA: Skočni prozor nakon dodavanja u košaricu

en: Added to Cart: After suggested products
bs_BA: Dodano u košaricu: nakon predloženih proizvoda

en: Added to Cart: Before actions
bs_BA: Dodano u košaricu: prije akcija

en: Added to Cart: Before product
bs_BA: Dodano u košaricu: prije proizvoda

en: Added to Cart: Before suggested products
bs_BA: Dodano u košaricu: prije predloženih proizvoda

en: Additional Actions
bs_BA: Dodatne radnje

en: Additional Close Trigger
bs_BA: Dodatni okidač zatvaranja

en: Additional User Info
bs_BA: Dodatne korisničke informacije

en: Additional class for term items. Useful for styling.
bs_BA: Dodatna klasa za stavke termina. Korisno za stilizaciju.

en: Additional customisation options for your taxonomies such as hero backgrounds and custom colour labels.
bs_BA: Dodatne opcije za prilagođavanje taksonomija, uključujući hero slike i prilagođene oznake boja.

en: Address
bs_BA: Adresa

en: Address:
bs_BA: Adresa:

en: Adds the “add to cart” actions to the product page as a floating bar if the product summary has disappeared from view.
bs_BA: Dodaje "Dodaj u košaricu" opcije kao plutajuću traku ako opis proizvoda nestane iz vidnog polja.

en: Adobe Fonts Settings
bs_BA: Postavke Adobe fontova

en: Advanced
bs_BA: Napredno

en: Advanced Gallery
bs_BA: Napredna galerija

en: Advanced Mode
bs_BA: Napredni način

en: Advanced Posts
bs_BA: Napredne objave

en: Advanced Reviews
bs_BA: Napredne recenzije

en: Advanced Search
bs_BA: Napredna pretraga

en: Advanced Taxonomies
bs_BA: Napredne taksonomije

en: Advanced searching for products by their SKU classification can be useful in cases of vast product catalogues.
bs_BA: Napredna pretraga proizvoda prema SKU klasifikaciji može biti korisna kod velikih kataloga proizvoda.

en: Affiliate Button Label
bs_BA: Oznaka affiliate dugmeta

en: Affiliate Link
bs_BA: Affiliate link

en: Affiliate Product Links
bs_BA: Partnerski linkovi proizvoda

en: Affiliate Products
bs_BA: Partnerski proizvodi

en: After
bs_BA: Poslije

en: After Block Number
bs_BA: Poslije broja bloka

en: After Footer
bs_BA: Poslije podnožja

en: After Header
bs_BA: Poslije zaglavlja

en: After Mini Cart
bs_BA: Poslije mini korpe

en: After X Pages
bs_BA: Nakon X stranica

en: After X Time
bs_BA: Nakon X vremena

en: After account navigation
bs_BA: Poslije navigacije računa

en: After body open scripts
bs_BA: Skripte nakon otvaranja tijela

en: After breadcrumbs
bs_BA: Nakon navigacione trake

en: After cart
bs_BA: Poslije korpe

en: After cart contents
bs_BA: Poslije sadržaja korpe

en: After cart table
bs_BA: Poslije tabele korpe

en: After cart totals
bs_BA: Poslije ukupnog iznosa korpe

en: After certain number of blocks
bs_BA: Poslije određenog broja blokova

en: After checkout billing form
bs_BA: Poslije obrasca za naplatu

en: After checkout form
bs_BA: Poslije obrasca naplate

en: After comments
bs_BA: Poslije komentara

en: After content
bs_BA: Poslije sadržaja

en: After customer details
bs_BA: Poslije detalja kupca

en: After description
bs_BA: Nakon opisa

en: After featured image
bs_BA: Nakon istaknute slike

en: After first post meta
bs_BA: Nakon prve meta objave

en: After inactivity
bs_BA: Nakon neaktivnosti

en: After main content
bs_BA: Poslije glavnog sadržaja

en: After my account
bs_BA: Poslije mog računa

en: After order notes
bs_BA: Poslije bilješki narudžbe

en: After post meta
bs_BA: Poslije meta podataka objave

en: After related posts
bs_BA: Nakon povezanih objava

en: After second post meta
bs_BA: Nakon druge meta objave

en: After section
bs_BA: Poslije sekcije

en: After shop loop
bs_BA: Poslije petlje trgovine

en: After shop loop item actions
bs_BA: Nakon radnji unutar petlje trgovine

en: After shop loop item price
bs_BA: Poslije cijene stavke petlje trgovine

en: After shop loop item title
bs_BA: Poslije naslova stavke petlje trgovine

en: After single product
bs_BA: Poslije pojedinačnog proizvoda

en: After single product "Add to cart" button
bs_BA: Nakon dugmeta "Dodaj u košaricu" na pojedinačnoj stranici proizvoda

en: After single product excerpt
bs_BA: Poslije sažetka pojedinačnog proizvoda

en: After single product gallery
bs_BA: Nakon galerije pojedinačnog proizvoda

en: After single product meta
bs_BA: Nakon meta podataka pojedinačnog proizvoda

en: After single product tabs
bs_BA: Poslije kartica pojedinačnog proizvoda

en: After title
bs_BA: Poslije naslova

en: After x pages
bs_BA: Nakon X stranica

en: After x time
bs_BA: Nakon x vremena

en: Agency
bs_BA: Agencija

en: Agency Details
bs_BA: Podaci o agenciji

en: Agency Name
bs_BA: Naziv agencije

en: Agency Support/Contact Form URL
bs_BA: URL kontakt forme/agencije za podršku

en: Agency URL
bs_BA: URL agencije

en: Alignment
bs_BA: Poravnanje

en: All
bs_BA: Sve

en: All Archives
bs_BA: Sve arhive

en: All Brands
bs_BA: Svi brendovi

en: All Builders
bs_BA: Svi graditelji

en: All Categories
bs_BA: Sve kategorije

en: All Icons
bs_BA: Sve ikone

en: All Plans
bs_BA: Svi planovi

en: All Products
bs_BA: Svi proizvodi

en: All Reviews
bs_BA: Sve recenzije

en: All Rows
bs_BA: Svi redovi

en: All Singulars
bs_BA: Sve pojedinačne stranice

en: All Time
bs_BA: Uvijek

en: All Users
bs_BA: Sve korisnike

en: All authors
bs_BA: Svi autori

en: All categories
bs_BA: Sve kategorije

en: All options are currently hidden
bs_BA: Sve opcije su trenutno skrivene

en: All options reset
bs_BA: Sve opcije resetovane

en: All taxonomies
bs_BA: Sve taksonomije

en: All types
bs_BA: Svi tipovi

en: All widget areas
bs_BA: Sva područja widgeta

en: Allow selecting multiple items in a filter.
bs_BA: Omogući odabir više stavki u filteru.

en: Allow users to add a title when leaving a review.
bs_BA: Dopusti korisnicima da dodaju naslov prilikom ostavljanja recenzije.

en: Allow users to join the waitlist even if the product is on backorder.
bs_BA: Dopusti korisnicima da se pridruže listi čekanja čak i ako je proizvod dostupan putem narudžbi s rezervom.

en: Allow users to open attached review images in lightbox.
bs_BA: Dopustite korisnicima da otvore priložene slike recenzije u svjetlosnom okviru.

en: Allow users to upload images when leaving a review.
bs_BA: Dopustite korisnicima da dodaju slike kada ostavljaju recenziju.

en: Allow users to upvote reviews.
bs_BA: Dopustite korisnicima da glasaju za recenzije.

en: Allow your customers to sign up for a waitlist for products that are out of stock and get notified when they are back in stock.
bs_BA: Omogući kupcima da se prijave na listu čekanja za proizvode koji su trenutno nedostupni i da budu obaviješteni kada se vrate na zalihu.

en: Allowed Users
bs_BA: Dozvoljeni korisnici

en: Alternative Text
bs_BA: Alternativni tekst

en: Always
bs_BA: Uvijek

en: Amount of items the client has to buy in order to get free shipping.
bs_BA: Broj artikala koje kupac mora kupiti kako bi ostvario besplatnu dostavu.

en: Amount the client has to reach in order to get free shipping.
bs_BA: Iznos koji kupac treba dostići za besplatnu dostavu.

en: Animation Speed
bs_BA: Brzina animacije

en: Archive
bs_BA: Arhiva

en: Archive Cards Swatch Size
bs_BA: Veličina varijante u arhivskoj kartici

en: Archive Description
bs_BA: Opis arhive

en: Archive Image
bs_BA: Slika arhive

en: Archive Item with Taxonomy ID
bs_BA: Arhivska stavka sa ID taksonomije

en: Archive Loop Speciffic
bs_BA: Specifična petlja arhive

en: Archive Page
bs_BA: Stranica arhive

en: Archive Template
bs_BA: Predložak arhive

en: Archive Title
bs_BA: Naslov arhive

en: Archive description
bs_BA: Opis arhive

en: Are you sure you want to continue?
bs_BA: Jeste li sigurni da želite nastaviti?

en: Arrows Color
bs_BA: Boja strelica

en: Arrows Visibility
bs_BA: Vidljivost strelica

en: Ascending
bs_BA: Rastuće

en: Aspect Ratio
bs_BA: Omjer širine i visine

en: Attribute
bs_BA: Vrsta prikaza

en: Attribute 1
bs_BA: Atribut 1

en: Attribute 2
bs_BA: Atribut 2

en: Attributes
bs_BA: Atributi

en: Auth forms
bs_BA: Autentifikacione forme

en: Author
bs_BA: Autor

en: Author Archives
bs_BA: Arhive autora

en: Author Avatar
bs_BA: Avatar autora

en: Author Field
bs_BA: Polje autora

en: Auto
bs_BA: Automatski

en: Auto Close Panel
bs_BA: Automatsko zatvaranje panela

en: Auto Hide
bs_BA: Automatsko sakrivanje

en: Auto Hide/Show
bs_BA: Automatsko skrivanje/prikazivanje

en: Automatically close the panel when a filter option is selected.
bs_BA: Automatski zatvori panel kada se odabere opcija filtera.

en: Automatically hide the read progress bar once you arrive at the bottom of the article.
bs_BA: Automatski sakrij traku napretka čitanja kada stignete do kraja članka.

en: Automatically scroll page to top after user interaction.
bs_BA: Automatski skroluj stranicu na vrh nakon interakcije korisnika.

en: Automatically start video playback after the gallery is loaded.
bs_BA: Automatski pokreni reprodukciju videa nakon učitavanja galerije.

en: Autoplay
bs_BA: Automatska reprodukcija

en: Autoplay Gallery
bs_BA: Automatska reprodukcija galerije

en: Autoplay Video
bs_BA: Automatska reprodukcija videa

en: Availability
bs_BA: Dostupnost

en: Available Filters
bs_BA: Dostupni filteri

en: Available Fonts
bs_BA: Dostupni Fontovi

en: Available Sidebars/Widget Areas
bs_BA: Dostupne bočne trake/područja widgeta

en: Available fields: {user_email}, {user_name}, {user_role}
bs_BA: Dostupna polja: {user_email}, {user_name}, {user_role}

en: Available for
bs_BA: Dostupno za

en: Avatar Size
bs_BA: Veličina avatara

en: Average Score
bs_BA: Prosječna ocjena

en: Back
bs_BA: Nazad

en: Back to login
bs_BA: Povratak na prijavu

en: Background
bs_BA: Pozadina

en: Background Color
bs_BA: Boja pozadine

en: Background Hover
bs_BA: Hover pozadina

en: Background Initial
bs_BA: Početna boja pozadine

en: Badge Color
bs_BA: Boja teksta dugmeta

en: Badge Label
bs_BA: Oznaka

en: Badge Settings
bs_BA: Postavke oznaka

en: Bar Color
bs_BA: Boja trake

en: Bar Height
bs_BA: Visina trake

en: Basic
bs_BA: Osnovno

en: Before
bs_BA: Prije

en: Before Footer
bs_BA: Prije podnožja

en: Before Heading Number
bs_BA: Prije broja naslova

en: Before Mini Cart
bs_BA: Prije mini korpe

en: Before Mini Cart Contents
bs_BA: Prije sadržaja mini korpe

en: Before account navigation
bs_BA: Prije navigacije računa

en: Before breadcrumbs
bs_BA: Prije navigacione trake (breadcrumbs)

en: Before cart
bs_BA: Prije korpe

en: Before cart contents
bs_BA: Prije sadržaja korpe

en: Before cart table
bs_BA: Prije tabele korpe

en: Before cart totals
bs_BA: Prije ukupnog iznosa korpe

en: Before certain number of headings
bs_BA: Prije određenog broja naslova

en: Before checkout billing form
bs_BA: Prije obrasca za naplatu

en: Before checkout form
bs_BA: Prije forme naplate

en: Before comments
bs_BA: Prije komentara

en: Before content
bs_BA: Prije sadržaja

en: Before customer details
bs_BA: Prije detalja kupca

en: Before description
bs_BA: Prije opisa

en: Before featured image
bs_BA: Prije istaknute slike

en: Before first post meta
bs_BA: Prije prve meta objave

en: Before main content
bs_BA: Prije glavnog sadržaja

en: Before my account
bs_BA: Prije mog računa

en: Before order notes
bs_BA: Prije bilješki narudžbe

en: Before post meta
bs_BA: Prije meta podataka objave

en: Before related posts
bs_BA: Prije povezanih objava

en: Before second post meta
bs_BA: Nakon druge meta objave

en: Before section
bs_BA: Prije sekcije

en: Before shop loop
bs_BA: Prije petlje trgovine

en: Before shop loop item actions
bs_BA: Prije radnji unutar petlje trgovine

en: Before shop loop item price
bs_BA: Prije cijene stavke petlje trgovine

en: Before shop loop item title
bs_BA: Prije naslova stavke petlje trgovine

en: Before single product
bs_BA: Prije pojedinačnog proizvoda

en: Before single product "Add to cart" button
bs_BA: Prije dugmeta "Dodaj u košaricu" na pojedinačnoj stranici proizvoda

en: Before single product excerpt
bs_BA: Prije sažetka pojedinačnog proizvoda

en: Before single product gallery
bs_BA: Prije galerije pojedinačnog proizvoda

en: Before single product meta
bs_BA: Prije meta podataka pojedinačnog proizvoda

en: Before single product tabs
bs_BA: Prije kartica pojedinačnog proizvoda

en: Before title
bs_BA: Prije naslova

en: Best Sellers
bs_BA: Najprodavaniji

en: Better management for affiliate products with a few simple options that strengthen the external integration with these.
bs_BA: Bolje upravljanje partnerskim proizvodima s nekoliko jednostavnih opcija koje jačaju integraciju s eksternim platformama.

en: Billing address
bs_BA: Adresa za dostavu

en: Block ID
bs_BA: ID bloka

en: Blocksy Brands
bs_BA: Blocksy Brendovi

en: Blocksy Companion is the complementary plugin to Blocksy theme. It adds a bunch of great features to the theme and acts as an unlocker for the Blocksy Pro package.
bs_BA: Blocksy Companion je dodatak koji upotpunjuje Blocksy temu. Dodaje brojne sjajne funkcije temi i omogućava otključavanje Blocksy Pro paketa.

en: Blocksy Variation Images
bs_BA: Blocksy slike varijacija

en: Blocksy requires PHP version %s+, plugin is currently NOT RUNNING.
bs_BA: Blocksy zahtijeva PHP verziju %s+, dodatak trenutno NE RADI.

en: Blocksy requires WordPress version %s+. Because you are using an earlier version, the plugin is currently NOT RUNNING.
bs_BA: Blocksy zahtijeva WordPress verziju %s+. Budući da koristite stariju verziju, dodatak trenutno NE RADI.

en: Book
bs_BA: Knjiga

en: Border
bs_BA: Obrub

en: Border Color
bs_BA: Boja obruba

en: Border Radius
bs_BA: Zaobljenost ivica

en: Bottom
bs_BA: Dno

en: Bottom Spacing
bs_BA: Donji razmak

en: Bottom comments
bs_BA: Dno komentara

en: Bottom content
bs_BA: Dno sadržaja

en: Boxed
bs_BA: Uokvireno

en: Boxed Color
bs_BA: Obojeni okvir

en: Brand
bs_BA: Brend

en: Brand Name In Tab Title
bs_BA: Naziv brenda u naslovu kartice

en: Brands
bs_BA: Brendovi

en: Breadcrumbs
bs_BA: Navigacijska staza (Breadcrumbs)

en: Browse products
bs_BA: Pregledaj proizvode

en: Builder
bs_BA: Graditelj

en: Business
bs_BA: Poslovanje

en: Business or Agency
bs_BA: Firma ili agencija

en: Button
bs_BA: Dugme

en: Button Background Color
bs_BA: Boja pozadine dugmeta

en: Button Class Selector
bs_BA: Klasa dugmeta okidača

en: Button Color
bs_BA: Boja dugmeta

en: Button Font Color
bs_BA: Boja fonta dugmeta

en: Button Icon
bs_BA: Ikona dugmeta

en: Button Icon Color
bs_BA: Boja ikone dugmeta

en: Button Label
bs_BA: Oznaka dugmeta

en: Button Outside
bs_BA: Dugme izvan

en: Button Padding
bs_BA: Unutrašnja margina dugmeta

en: Button Swatches
bs_BA: Varijante dugmadi

en: Button Text
bs_BA: Tekst dugmeta

en: Button Text Color
bs_BA: Kontrole newslettera

en: Buttons Type
bs_BA: Vrste dugmadi

en: Buy Now
bs_BA: Kupi odmah

en: Buy Now Button
bs_BA: Dugme za kupovinu

en: Calculation Method
bs_BA: Metoda izračuna

en: Can't Import Starter Site
bs_BA: Ne može se uvesti početna stranica

en: Cancel
bs_BA: Otkaži

en: Card
bs_BA: Kartica

en: Card bottom
bs_BA: Dno kartice

en: Card top
bs_BA: Vrh kartice

en: Cart
bs_BA: Korpa

en: Cart Badge Color
bs_BA: Boja oznake korpe

en: Cart Button
bs_BA: Dugme za košaricu

en: Cart Page
bs_BA: Stranica košarice

en: Cart Total
bs_BA: Ukupno u košarici

en: Cart actions
bs_BA: Akcije korpe

en: Cart collaterals
bs_BA: Kolateral korpe

en: Cart contents
bs_BA: Sadržaj korpe

en: Cart coupon
bs_BA: Kupon za korpu

en: Cart is empty
bs_BA: Korpa je prazna

en: Cart totals after order total
bs_BA: Ukupni iznos korpe poslije ukupne narudžbe

en: Cart totals before order total
bs_BA: Ukupni iznos korpe prije ukupne narudžbe

en: Cash on delivery
bs_BA: Ukupno

en: Catch the attention of your clients by showcasing your product variations as colour, image or button swatches.
bs_BA: Privucite pažnju svojih kupaca prikazivanjem varijacija proizvoda putem boja, slika ili dugmadi.

en: Categories
bs_BA: Kategorije

en: Categorise products by brands and show their logo in archive or single page so users could discover more about their makers.
bs_BA: Kategorizujte proizvode prema brendovima i prikažite njihov logo u arhivi ili na pojedinačnim stranicama kako bi korisnici lakše otkrili proizvođače.

en: Category
bs_BA: Kategorija

en: Category 1
bs_BA: Kategorija 1

en: Category 2
bs_BA: Kategorija 2

en: Category Slug
bs_BA: Slug kategorije

en: Centered
bs_BA: Centrirano

en: Change
bs_BA: Promijeni

en: Change Icon
bs_BA: Promijeni ikonu

en: Change Image
bs_BA: Promijeni sliku

en: Change heading level
bs_BA: Promijeni nivo naslova

en: Check your email
bs_BA: Provjerite svoj e-mail

en: Check your email for the confirmation link, then visit the %slogin page%s.
bs_BA: Provjerite svoju e-poštu za link za potvrdu, a zatim posjetite %sstranicu za prijavu%s.

en: Checkout
bs_BA: Naplata

en: Checkout Button
bs_BA: Dugme za naplatu

en: Checkout after order review
bs_BA: Naplata poslije pregleda narudžbe

en: Checkout before order review
bs_BA: Prije pregleda narudžbe na naplati

en: Checkout billing
bs_BA: Naplata računa

en: Checkout order review
bs_BA: Pregled narudžbe na naplati

en: Checkout shipping
bs_BA: Dostava na naplati

en: Child theme
bs_BA: Podređena tema

en: Choose
bs_BA: Odaberi

en: Choose File
bs_BA: Odaberite datoteku

en: Choose Page Builder
bs_BA: Odaberi graditelja stranica

en: Choose Pattern
bs_BA: Odaberite uzorak

en: Choose a custom thank you page for this product.
bs_BA: Odaberi prilagođenu stranicu zahvale za ovaj proizvod.

en: Choose a pattern
bs_BA: Odaberite uzorak

en: Choose how the video will fill its container. More info about this can be found %shere%s.
bs_BA: Odaberite kako će video popuniti svoj kontejner. Više informacija možete pronaći %shere%s.

en: Choose page
bs_BA: Odaberi stranicu

en: Choose the default color mode that a user will see when it visits your site.
bs_BA: Odaberite podrazumijevani način boja koji će korisnici vidjeti kada posjete vašu stranicu.

en: Choose what set of settings you want to export.
bs_BA: Odaberite skup postavki koje želite izvesti.

en: Choose where you want this Waitlist Form to be displayed.
bs_BA: Odaberi gdje će se prikazati ovaj obrazac liste čekanja.

en: Choose where you want this content block to be displayed.
bs_BA: Odaberite gdje želite prikazati ovaj blok sadržaja.

en: Choose where you want this popup to be displayed.
bs_BA: Odaberite gdje želite da se ovaj popup prikaže.

en: Choose where you want this product tab to be displayed.
bs_BA: Odaberite gdje želite prikazati ovu karticu proizvoda.

en: Choose where you want this size guide to be displayed.
bs_BA: Odaberite gdje želite prikazati ovaj vodič za veličine.

en: Choose where you want this template to be displayed.
bs_BA: Odaberite gdje želite prikazati ovaj predložak.

en: Chose in which post types do you want to perform searches.
bs_BA: Odaberite u kojim vrstama objava želite da se pretraga obavlja.

en: Clean Install
bs_BA: Čista instalacija

en: Click or drop to upload a file...
bs_BA: Kliknite ili ispustite fajl za učitavanje...

en: Click the button below to confirm your subscription. Once confirmed, we will notify you when the item is back in stock.
bs_BA: Kliknite na dugme ispod da potvrdite svoju pretplatu. Kada potvrdite, obavijestićemo vas kada proizvod bude ponovo dostupan.

en: Click the link below to confirm your subscription. Once confirmed, we will notify you when the item is back in stock.
bs_BA: Kliknite na link ispod da potvrdite svoju pretplatu. Kada potvrdite, obavijestićemo vas kada proizvod bude ponovo dostupan.

en: Click the link below to secure your purchase before it is gone!
bs_BA: Kliknite na link ispod da osigurate kupovinu prije nego što nestane!

en: Click to upload
bs_BA: Kliknite za učitavanje

en: Clipboard
bs_BA: Međuspremnik

en: Clone Item
bs_BA: Kloniraj stavku

en: Close Button
bs_BA: Dugme za zatvaranje

en: Close Button Type
bs_BA: Vrsta dugmeta za zatvaranje

en: Close Compare Modal
bs_BA: Zatvori modal za poređenje

en: Close Icon Background
bs_BA: Pozadina ikone zatvaranja

en: Close Icon Color
bs_BA: Boja ikone zatvaranja

en: Close Icon Size
bs_BA: Veličina ikone za zatvaranje

en: Close Modal
bs_BA: Zatvori modal

en: Close Popup On Scroll Back
bs_BA: Zatvori popup pri povratnom skrolovanju

en: Close Sizes Modal
bs_BA: Zatvori modal veličina

en: Close Trigger Delay
bs_BA: Kašnjenje zatvaranja okidača

en: Close account modal
bs_BA: Zatvori modal naloga

en: Close cart drawer
bs_BA: Zatvori fioku košarice

en: Close filters modal
bs_BA: Zatvori modal filtera

en: Close popup
bs_BA: Zatvori popup

en: Close quick view
bs_BA: Zatvori brzi pregled

en: Closed
bs_BA: Zatvoreno

en: Code Editor
bs_BA: Kod editor

en: Collapse
bs_BA: Sažmi

en: Color
bs_BA: Boja

en: Color 1
bs_BA: Boja 1

en: Color 2
bs_BA: Boja 2

en: Color Mode
bs_BA: Način boja

en: Color Swatches
bs_BA: Varijante boja

en: Color Switch
bs_BA: Prekidač boja

en: Color mode switch
bs_BA: Prekidač režima boja

en: Colors
bs_BA: Boje

en: Column Background
bs_BA: Pozadina kolone

en: Column Settings
bs_BA: Postavke kolone

en: Column Spacing
bs_BA: Razmak između kolona

en: Columns
bs_BA: Kolone

en: Columns & Posts
bs_BA: Kolone i objave

en: Columns & Products
bs_BA: Kolone i proizvodi

en: Columns Divider
bs_BA: Razdjelnik kolona

en: Columns Spacing
bs_BA: Razmak između kolona

en: Comment Submission Failure
bs_BA: Neuspješno slanje komentara

en: Comments
bs_BA: Komentari

en: Compare
bs_BA: Poređenje

en: Compare Badge Color
bs_BA: Boja oznake poređenja

en: Compare Bar
bs_BA: Traka poređenja

en: Compare Bar Display Conditions
bs_BA: Uvjeti prikaza trake poređenja

en: Compare Button
bs_BA: Dugme za poređenje

en: Compare Placement
bs_BA: Položaj poređenja

en: Compare Plans
bs_BA: Uporedite planove

en: Compare Products
bs_BA: Uporedi proizvode

en: Compare Table Fields
bs_BA: Polja tabele poređenja

en: Compare View
bs_BA: Pregled za poređenje

en: Compare products with a clear and concise table system that gives your users a way to make a quick decision.
bs_BA: Uporedite proizvode putem jasne i pregledne tabele kako biste korisnicima olakšali donošenje odluka.

en: Conditions
bs_BA: Uslovi

en: Configure the slugs for single and category pages of the product review custom post type.
bs_BA: Konfigurišite sluge za pojedinačne i kategorijske stranice prilagođene vrste objava recenzija proizvoda.

en: Configure the social links in Customizer ➝ General ➝ %sSocial Network Accounts%s.
bs_BA: Konfigurišite društvene linkove u Prilagođavaču ➝ Opšte ➝ %sNalozi društvenih mreža%s.

en: Confirm
bs_BA: Potvrdi

en: Confirm Subscription
bs_BA: Potvrdi pretplatu

en: Confirm waitlist subscription
bs_BA: Potvrdi pretplatu na listu čekanja

en: Confirmed
bs_BA: Potvrđeno

en: Congratulations! You got free shipping 🎉
bs_BA: Čestitamo! Ostvarili ste besplatnu dostavu 🎉

en: Connect Newsletter Provider
bs_BA: Pružatelj

en: Connect your Adobe Fonts project and use the selected fonts throughout Blocksy and your favorite page builder.
bs_BA: Povežite svoj Adobe Fonts projekat i koristite odabrane fontove u Blocksy-ju i omiljenom page builderu.

en: Cons
bs_BA: Nedostaci

en: Contact Info
bs_BA: Kontakt informacije

en: Contact Info Controls
bs_BA: Kontrole kontaktnih informacija

en: Contact Information
bs_BA: Kontakt informacije

en: Contacts
bs_BA: Kontakti

en: Contain
bs_BA: Prilagodi

en: Container Backdrop Blur
bs_BA: Zamućenje pozadine kontejnera

en: Container Background
bs_BA: Pozadina kontejnera

en: Container Background Color
bs_BA: Boja pozadine kontejnera

en: Container Border
bs_BA: Ivica kontejnera

en: Container Border Color
bs_BA: Boja obruba kontejnera

en: Container Border Radius
bs_BA: Radijus ivica kontejnera

en: Container Bottom Spacing
bs_BA: Donji razmak kontejnera

en: Container Height
bs_BA: Visina kontejnera

en: Container Inner Spacing
bs_BA: Unutrašnje razmicanje kontejnera

en: Container Max Width
bs_BA: Maksimalna širina kontejnera

en: Container Maximum Height
bs_BA: Maksimalna visina kontejnera

en: Container Overflow
bs_BA: Preklapanje sadržaja kontejnera

en: Container Padding
bs_BA: Unutrašnji razmak kontejnera

en: Container Shadow
bs_BA: Sjena kontejnera

en: Container Structure
bs_BA: Struktura kontejnera

en: Container Style
bs_BA: Stil kontejnera

en: Content
bs_BA: Sadržaj

en: Content Area
bs_BA: Područje sadržaja

en: Content Area Style
bs_BA: Stil područja sadržaja

en: Content Area Vel Spacing
bs_BA: Vertikalni razmak u području sadržaja

en: Content Area Vertical Spacing
bs_BA: Okomiti razmak područja sadržaja

en: Content Block
bs_BA: Blok sadržaja

en: Content Block Display Conditions
bs_BA: Uslovi prikaza bloka sadržaja

en: Content Blocks
bs_BA: Blokovi sadržaja

en: Content Source
bs_BA: Izvor sadržaja

en: Content Type
bs_BA: Vrsta sadržaja

en: Content Visibility
bs_BA: Vidljivost sadržaja

en: Content Width
bs_BA: Širina sadržaja

en: Continue Shopping
bs_BA: Nastavi kupovinu

en: Continue Shopping Button
bs_BA: Dugme Nastavi kupovinu

en: Control what happens to the content that is too big to fit into the popup.
bs_BA: Kontrolišite šta se dešava sa sadržajem koji je prevelik da stane u popup prozor.

en: Cookie period
bs_BA: Period kolačića

en: Copy From Child Theme
bs_BA: Kopiraj iz podređene teme

en: Copy From Parent Theme
bs_BA: Kopiraj iz matične teme

en: Copy Options
bs_BA: Opcije kopiranja

en: Copy and import your customizations from parent or child theme.
bs_BA: Kopirajte i uvezite svoja prilagođavanja iz matične ili podređene teme.

en: Copy elements & styles from
bs_BA: Kopiraj elemente i stilove iz

en: Count
bs_BA: Broj

en: Count Criteria
bs_BA: Kriteriji brojanja

en: Countdown Box
bs_BA: Blok odbrojavanja

en: Coupon Form
bs_BA: Obrazac za kupon

en: Cover
bs_BA: Pokrij

en: Create Content Block
bs_BA: Kreiraj blok sadržaja

en: Create Custom Layout
bs_BA: Kreiraj prilagođeni izgled

en: Create New Footer
bs_BA: Kreiraj novo podnožje

en: Create New Header
bs_BA: Kreiraj novo zaglavlje

en: Create New Sidebar
bs_BA: Kreiraj novu bočnu traku

en: Create Sidebar
bs_BA: Kreiraj bočnu traku

en: Create Sidebar/Widget Area
bs_BA: Kreiraj bočnu traku/područje widgeta

en: Create a customized order “Thank You” page for your customers, giving them a personalized experience.
bs_BA: Kreirajte prilagođenu stranicu zahvalnosti za narudžbe kako biste pružili personalizirano iskustvo kupcima.

en: Create a new content Block/Hook
bs_BA: Kreiraj novi blok sadržaja/hook

en: Create a new footer and assign it to different pages or posts based on your conditions.
bs_BA: Kreirajte novo podnožje i dodijelite ga različitim stranicama ili objavama na osnovu vaših uslova.

en: Create a new header and assign it to different pages or posts based on your conditions.
bs_BA: Kreirajte novo zaglavlje i dodijelite ga različitim stranicama ili objavama na osnovu vaših uslova.

en: Create advanced queries based on your specified criterias.
bs_BA: Kreiraj napredne upite na osnovu svojih kriterija.

en: Create beautiful personalised menus that set your website apart from the others. Add icons and badges to your entries and even add Content Blocks inside your dropdowns.
bs_BA: Kreirajte prelijepo personalizirane menije koji će izdvojiti vašu web stranicu od ostalih. Dodajte ikone i oznake svojim unosima, pa čak i ubacite blokove sadržaja unutar padajućih menija.

en: Create new footer
bs_BA: Kreiraj novo podnožje

en: Create new header
bs_BA: Kreiraj novo zaglavlje

en: Create unlimited personalized sets of widget areas and display them on any page or post using our conditional logic functionality.
bs_BA: Kreirajte neograničene personalizirane skupove područja widgeta i prikažite ih na bilo kojoj stranici ili objavi koristeći našu funkcionalnost uslovne logike.

en: Creative Work Season
bs_BA: Sezona kreativnog djela

en: Creative Work Series
bs_BA: Serija kreativnog djela

en: Cross-sell Products
bs_BA: Proizvodi za unakrsnu prodaju

en: Current Language
bs_BA: Trenutni jezik

en: Current user
bs_BA: Trenutni korisnik

en: Custom
bs_BA: Prilagođeno

en: Custom Attributes
bs_BA: Prilagođeni atributi

en: Custom Content
bs_BA: Prilagođeni sadržaj

en: Custom Content/Hooks
bs_BA: Prilagođeni sadržaj/hook-ovi

en: Custom Field
bs_BA: Prilagođeno polje

en: Custom Fonts
bs_BA: Prilagođeni fontovi

en: Custom Fonts Settings
bs_BA: Postavke prilagođenih fontova

en: Custom Height
bs_BA: Prilagođena visina

en: Custom Hook
bs_BA: Prilagođeni hook

en: Custom Hook (%s)
bs_BA: Prilagođeni hook (%s)

en: Custom Link
bs_BA: Prilagođeni link

en: Custom Page Link
bs_BA: Prilagođeni link stranice

en: Custom Post Type ID
bs_BA: ID prilagođene vrste objava

en: Custom Post Types
bs_BA: Prilagođeni tipovi objava

en: Custom Query
bs_BA: Prilagođeni upit

en: Custom Size
bs_BA: Prilagođena veličina

en: Custom Tabs
bs_BA: Prilagođene kartice

en: Custom Template
bs_BA: Prilagođeni predložak

en: Custom Text
bs_BA: Prilagođeni tekst

en: Custom Thank You Pages
bs_BA: Prilagođene stranice zahvalnosti

en: Custom URL
bs_BA: Prilagođeni URL

en: Custom Width
bs_BA: Prilagođena širina

en: Custom class
bs_BA: Prilagođena klasa

en: Custom date format
bs_BA: Prilagođeni format datuma

en: Custom field fallback
bs_BA: Rezervna vrijednost prilagođenog polja

en: Customer
bs_BA: Kupac

en: Customer Details
bs_BA: Detalja Kupca

en: Customize
bs_BA: Prilagodi

en: Customizer
bs_BA: Prilagoditelj

en: Customizer settings
bs_BA: Postavke prilagođavača

en: Customizing: Logged in State
bs_BA: Prilagođavanje: Stanje prijavljenog korisnika

en: Customizing: Logged out State
bs_BA: Prilagođavanje: Odjavljeno stanje

en: Dark
bs_BA: Tamno

en: Dark Mode
bs_BA: Tamni režim

en: Dark Mode Color Palette
bs_BA: Tamni način rada - paleta boja

en: Dark Mode Label
bs_BA: Oznaka tamnog moda

en: Dark Mode Logo
bs_BA: Tamni mod logotipa

en: Dashboard
bs_BA: Kontrolna ploča

en: Dashboard Page
bs_BA: Stranica kontrolne table

en: Date
bs_BA: Datum

en: Date & Time
bs_BA: Datum i vrijeme

en: Date created
bs_BA: Datum kreiranja

en: Date type
bs_BA: Vrsta datuma

en: Days
bs_BA: Dani

en: Days After Button Click
bs_BA: Dani nakon klika na dugme

en: Days After Close
bs_BA: Dani nakon zatvaranja

en: Days After Form Submit
bs_BA: Dani nakon slanja obrasca

en: Deactivate demo plugins
bs_BA: Deaktiviraj demo dodatke

en: Decline
bs_BA: Odbij

en: Decline Button
bs_BA: Dugme "Odbaci"

en: Decline Button text
bs_BA: Tekst dugmeta "Odbij"

en: Default
bs_BA: Podrazumijevano

en: Default (Menu Item)
bs_BA: Podrazumijevano (stavka menija)

en: Default Card Layout
bs_BA: Podrazumijevani raspored kartice

en: Default Color Mode
bs_BA: Podrazumijevani način boja

en: Default Message
bs_BA: Podrazumijevana poruka

en: Default State
bs_BA: Podrazumijevano stanje

en: Default Width
bs_BA: Podrazumijevana širina

en: Default format
bs_BA: Podrazumijevani format

en: Default tabs order: Description - 10, Additional Information - 20, Reviews - 30.
bs_BA: Podrazumijevani redoslijed kartica: Opis - 10, Dodatne informacije - 20, Recenzije - 30.

en: Delay (Seconds)
bs_BA: Kašnjenje (sekunde)

en: Delay (in seconds)
bs_BA: Kašnjenje (u sekundama)

en: Delete
bs_BA: Obriši

en: Demo List
bs_BA: Lista demo podataka

en: Descending
bs_BA: Opadajuće

en: Describe the purpose of the image.
bs_BA: Opišite svrhu slike.

en: Description
bs_BA: Opis

en: Description Color
bs_BA: Boja opisa

en: Description Length
bs_BA: Dužina opisa

en: Design
bs_BA: Dizajn

en: Desktop bottom
bs_BA: Dno desktopa

en: Desktop top
bs_BA: Vrh desktopa

en: Disable
bs_BA: Onemogući

en: Disable Subscribe Form
bs_BA: Onemogući obrazac za pretplatu

en: Disabled
bs_BA: Onemogućeno

en: Discount Calculation
bs_BA: Izračun popusta

en: Dismiss
bs_BA: Odbaci

en: Display Conditions
bs_BA: Uslovi prikaza

en: Display Location
bs_BA: Prikaz lokacije

en: Display Name
bs_BA: Prikazano ime

en: Display Type
bs_BA: Lista

en: Display Variations Inline
bs_BA: Prikaži varijacije u liniji

en: Display a cookie acceptance box in order to comply with the privacy regulations in your country.
bs_BA: Prikazujte kutiju za prihvatanje kolačića kako biste bili u skladu s propisima o privatnosti u vašoj zemlji.

en: Display a counter that reflects the current number of users on the waitlist.
bs_BA: Prikaz broja korisnika koji su trenutno na listi čekanja.

en: Display a minimalistic view of the video player.
bs_BA: Prikaz minimalističkog pregleda video plejera.

en: Display an average score for all reviews.
bs_BA: Prikaži prosječnu ocjenu za sve recenzije.

en: Display based on referer domain
bs_BA: Prikaz na osnovu referentne domene

en: Display customer details section.
bs_BA: Prikaz sekcije detalja kupca.

en: Display essential contact details to your visitors.
bs_BA: Prikažite osnovne kontaktne podatke vašim posjetiocima.

en: Display if cookie is present
bs_BA: Prikaz ako je prisutan kolačić

en: Display if query string is present in URL
bs_BA: Prikaz ako je prisutan upitni niz u URL-u

en: Display navigational links, showing users their path within the site.
bs_BA: Prikaz navigacijskih linkova koji korisnicima pokazuju putanju unutar stranice.

en: Display next/previous buttons that will help to easily navigate through products.
bs_BA: Prikaži dugmad prethodni/sljedeći kako bi korisnici lakše pregledali proizvode.

en: Display order details section.
bs_BA: Prikaz sekcije detalja narudžbe.

en: Display order overhiew section.
bs_BA: Prikaz sekcije pregleda narudžbe.

en: Display the approximate reading time of an article, so that visitors know what to expect when starting to read the content.
bs_BA: Prikaz približnog vremena čitanja članka kako bi posjetioci znali koliko im je potrebno za čitanje.

en: Display the currently active filters.
bs_BA: Prikaži trenutno aktivne filtere.

en: Display the waitlist feature exclusively to users who are logged in.
bs_BA: Funkcija liste čekanja je dostupna isključivo prijavljenim korisnicima.

en: Display your social media profiles and boost the site engagement.
bs_BA: Prikaz profila na društvenim mrežama i povećanje angažmana na stranici.

en: Divider
bs_BA: Razdvajač

en: Documentation
bs_BA: Dokumentacija

en: Dokan Dashboard
bs_BA: Dokan kontrolna ploča

en: Dokan Shop
bs_BA: Dokan trgovina

en: Down
bs_BA: Dole

en: Download
bs_BA: Preuzmi

en: Download Font
bs_BA: Sačuvaj font

en: Download a font and serve it directly from your server, this is handy for those who want to comply with GDPR regulations or serve the font via CDN.
bs_BA: Preuzmite font i poslužite ga direktno s vašeg servera, što je korisno za one koji žele biti usklađeni s GDPR regulativom ili poslužiti font putem CDN-a.

en: Downvote
bs_BA: Negativno glasanje

en: Drill down the product list with new filtering widgets, an off canvas area for them and showing the active filters on the page.
bs_BA: Precizno filtrirajte proizvode pomoću novih filtera, uključujući vanjski panel i prikaz aktivnih filtera na stranici.

en: Dropdown
bs_BA: Padajući meni

en: Dropdown Arrow
bs_BA: Strelica padajućeg menija

en: Dropdown Background
bs_BA: Pozadina padajućeg menija

en: Dropdown Background Color
bs_BA: Boja pozadine padajućeg menija

en: Dropdown Custom Width
bs_BA: Prilagođena širina padajućeg menija

en: Dropdown Font
bs_BA: Font padajućeg menija

en: Dropdown Items
bs_BA: Stavke padajućeg menija

en: Dropdown Options
bs_BA: Opcije padajućeg menija

en: Dropdown Shadow
bs_BA: Sjena padajućeg menija

en: Dropdown Shadow Color
bs_BA: Boja sjene padajućeg menija

en: Dropdown Text Color
bs_BA: Boja teksta u padajućem meniju

en: Dropdown Top Offset
bs_BA: Gornji pomak padajućeg menija

en: Dropdown Width
bs_BA: Širina padajućeg menija

en: Dual Color
bs_BA: Dvostruka boja

en: Duplicate
bs_BA: Dupliciraj

en: Dynamic
bs_BA: Dinamički

en: Dynamic Author
bs_BA: Dinamički autor

en: Dynamic Author Avatar
bs_BA: Dinamički avatar autora

en: Dynamic Brands
bs_BA: Dinamički brendovi

en: Dynamic CSS Output
bs_BA: Izlaz dinamičkog CSS-a

en: Dynamic Comments
bs_BA: Dinamički komentari

en: Dynamic Content Preview
bs_BA: Pregled dinamičkog sadržaja

en: Dynamic Data
bs_BA: Dinamički podaci

en: Dynamic Excerpt
bs_BA: Dinamički izvod

en: Dynamic Featured Image
bs_BA: Dinamička istaknuta slika

en: Dynamic Font
bs_BA: Dinamički font

en: Dynamic Post Date
bs_BA: Dinamički datum objave

en: Dynamic Price
bs_BA: Dinamička cijena

en: Dynamic Rating
bs_BA: Dinamička ocjena

en: Dynamic SKU
bs_BA: Dinamički SKU

en: Dynamic Stock Status
bs_BA: Dinamički status zaliha

en: Dynamic Term Count
bs_BA: Dinamički broj termina

en: Dynamic Term Description
bs_BA: Dinamički opis termina

en: Dynamic Term Image
bs_BA: Dinamička slika termina

en: Dynamic Term Title
bs_BA: Dinamički naslov termina

en: Dynamic Terms
bs_BA: Dinamički termini

en: Dynamic Title
bs_BA: Dinamički naslov

en: Dynamic sidebar
bs_BA: Dinamična bočna traka

en: Dynamic sidebar after
bs_BA: Poslije dinamične bočne trake

en: Dynamic sidebar before
bs_BA: Prije dinamične bočne trake

en: Easily capture new leads for your newsletter with the help of a widget, shortcode or even a block inserted on your pages or posts.
bs_BA: Jednostavno prikupljajte nove pretplatnike za svoj bilten pomoću widgeta, shortcode-a ili bloka umetnutog na stranice ili objave.

en: Easily export the theme customizer settings.
bs_BA: Jednostavno izvezite postavke prilagođavača teme.

en: Easily import the theme customizer settings.
bs_BA: Jednostavno uvezite postavke prilagođavanja teme.

en: Easily turn your websites into mobile first experiences. You can easily add the most important actions at the bottom of the screen for easy access.
bs_BA: Jednostavno pretvorite svoje web stranice u iskustva prilagođena mobilnim uređajima. Možete lako dodati najvažnije radnje na dnu ekrana radi lakšeg pristupa.

en: Edit
bs_BA: Uredi

en: Edit Brand
bs_BA: Uredi brend

en: Edit Category
bs_BA: Uredi kategoriju

en: Edit Conditions
bs_BA: Uredi uslove

en: Edit Content Block
bs_BA: Uredi blok sadržaja

en: Edit Font
bs_BA: Uredi font

en: Edit Product Review
bs_BA: Uredi recenziju proizvoda

en: Edit Product Tab
bs_BA: Uredi karticu proizvoda

en: Edit Profile
bs_BA: Uredi profil

en: Edit Size Guide
bs_BA: Uredi vodič za veličine

en: Edit Thank You Page
bs_BA: Uredi stranicu zahvale

en: Edit this customer
bs_BA: Uredi ovog kupca

en: Editor/Card Width
bs_BA: Širina uređivača/kartice

en: Effect
bs_BA: Efekat

en: Element Class
bs_BA: Klasa elementa

en: Element Visibility
bs_BA: Vidljivost elementa

en: Email
bs_BA: E-mail

en: Email address
bs_BA: E-mail adresa

en: Enable
bs_BA: Omogući

en: Enable For Backorders
bs_BA: Omogući za narudžbe s rezervom

en: Enable on
bs_BA: Omogući na

en: Enable social sharing abilities for products available on the site, letting even more users discover your great shop selection.
bs_BA: Omogućite dijeljenje proizvoda na društvenim mrežama kako biste povećali vidljivost i privukli nove kupce.

en: Enable the OpenGraph rich meta data features for your website.
bs_BA: Omogućite OpenGraph meta podatke za svoju web stranicu.

en: Enable this option if you want to load the popup content using AJAX.
bs_BA: Omogućite ovu opciju ako želite učitati sadržaj popupa pomoću AJAX-a.

en: Enable this option if you want to lock the page scroll while the popup is triggered.
bs_BA: Omogućite ovu opciju ako želite zaključati skrolovanje stranice dok je popup aktivan.

en: Enable/Disable
bs_BA: Omogući/Onemogući

en: Enabled
bs_BA: Omogućeno

en: Enables support for Custom Fields inside archive cards and single page post title, adds a reading progress bar for your posts and lets you set featured images and colors for your categories archives.
bs_BA: Omogućava podršku za prilagođena polja unutar arhivskih kartica i naslova pojedinačnih objava, dodaje traku napretka čitanja za vaše objave i omogućava postavljanje istaknutih slika i boja za arhive kategorija.

en: Enabling & disabling the code editor will erase everything from your post editor and this action is irreversible.
bs_BA: Omogućavanje i onemogućavanje kod editora će izbrisati sve iz vašeg editora objava i ova radnja je nepovratna.

en: End
bs_BA: Kraj

en: Enhance your WooCommerce reviews with rich content, images and a thumbs up system that help your shoppers find the perfect product.
bs_BA: Poboljšajte WooCommerce recenzije dodavanjem bogatog sadržaja, slika i sistema glasanja kako biste kupcima olakšali odabir proizvoda.

en: Enter a date or time
bs_BA: Unesite datum ili vrijeme

en: Enter a name in the input below and hit the Create Sidebar button.
bs_BA: Unesite naziv u polje ispod i kliknite na dugme Kreiraj bočnu traku.

en: Enter a valid Vimeo media URL.
bs_BA: Unesite važeći Vimeo URL medija.

en: Enter a valid YouTube media URL.
bs_BA: Unesite važeći YouTube URL medija.

en: Enter your email
bs_BA: Unesite svoju e-mail adresu

en: Enter your email address below and subscribe to our newsletter
bs_BA: Unesite svoju email adresu ispod i pretplatite se na naš newsletter

en: Enter your email address below to subscribe to our newsletter
bs_BA: Unesite svoju e-mail adresu ispod kako biste se pretplatili na naš bilten

en: Entire Website
bs_BA: Cijela web stranica

en: Entrance Value
bs_BA: Vrijednost ulaska

en: Episode
bs_BA: Epizoda

en: Erase content
bs_BA: Obriši sadržaj

en: Every day
bs_BA: Svaki dan

en: Example: January 24, 2022
bs_BA: Primjer: 24. januar 2022

en: Excerpt
bs_BA: Izvod

en: Exclude
bs_BA: Isključi

en: Exclude Speciffic Items
bs_BA: Isključi određene stavke

en: Exit code editor
bs_BA: Izađi iz kod editora

en: Expand
bs_BA: Proširi

en: Expand on click
bs_BA: Proširi na klik

en: Expandable
bs_BA: Podrazumijevano prošireno

en: Expandable Container
bs_BA: Proširivi kontejner

en: Expanded by Default
bs_BA: Prikaži polja za potvrdu

en: Export
bs_BA: Izvoz

en: Export Customizations
bs_BA: Izvezi prilagođavanja

en: Export Options
bs_BA: Opcije izvoza

en: Export Settings
bs_BA: Izvoz postavki

en: Export Site
bs_BA: Izvoz stranice

en: Export Subscribers
bs_BA: Izvoz pretplatnika

en: Export site
bs_BA: Izvoz stranice

en: Extensions
bs_BA: Proširenja

en: Facebook Page URL
bs_BA: URL Facebook stranice

en: Fade
bs_BA: Nestajanje

en: Fade in fade out
bs_BA: Postepeno pojavljivanje i nestajanje

en: Failed to retrieve starter sites list.<br> Error code - %s
bs_BA: Neuspjelo preuzimanje liste početnih stranica.<br> Kod greške - %s

en: Fallback
bs_BA: Zadana vrijednost

en: Fax
bs_BA: Faks

en: Fax:
bs_BA: Faks:

en: Featured Badge
bs_BA: Istaknuta oznaka

en: Featured Icon/Logo
bs_BA: Istaknuta ikona/logo

en: Featured Image
bs_BA: Istaknuta slika

en: Fetch Fonts
bs_BA: Preuzmi fontove

en: Fetch and display content from various sources.
bs_BA: Preuzmi i prikaži sadržaj iz različitih izvora.

en: Field
bs_BA: Polje

en: Fields Gap
bs_BA: Razmak polja

en: File
bs_BA: Datoteka

en: Filling in progress (%d)
bs_BA: Popunjavanje u toku (%d)

en: Filter By
bs_BA: Atribut

en: Filter Settings
bs_BA: Postavke filtera

en: Filter Source
bs_BA: Izvor filtera

en: Filter Visibility
bs_BA: Vidljivost filtera

en: Filter Widgets
bs_BA: Filter widgeti

en: Filter by Price
bs_BA: Filtriraj po cijeni

en: Filter by Price Controls
bs_BA: Kontrole filtera po cijeni

en: Filtering Behavior
bs_BA: Ponašanje filtriranja

en: Filters
bs_BA: Filteri

en: Filters Canvas
bs_BA: Panel filtera

en: Final touches
bs_BA: Završne dorade

en: Find by %s
bs_BA: Pronađi prema %s

en: First Name
bs_BA: Ime

en: First name
bs_BA: Ime

en: Flag
bs_BA: Zastava

en: Floating Cart
bs_BA: Plutajuća korpa

en: Floating Cart Visibility
bs_BA: Vidljivost plutajuće korpe

en: Focus
bs_BA: Fokus

en: Font Color
bs_BA: Boja fonta

en: Font Name
bs_BA: Naziv fonta

en: FontAwesome Brands
bs_BA: FontAwesome Brendovi

en: Footer
bs_BA: Podnožje

en: Footer Menu 1
bs_BA: Futer meni 1

en: Footer Menu 2
bs_BA: Futer meni 2

en: Footer Template
bs_BA: Predložak podnožja

en: Footer after
bs_BA: Podnožje poslije

en: Footer before
bs_BA: Podnožje prije

en: Footer name
bs_BA: Naziv podnožja

en: Footer scripts
bs_BA: Skripte podnožja

en: For performance and customization reasons, only SVG files are allowed.
bs_BA: Iz performanskih i prilagođenih razloga, dozvoljeni su samo SVG fajlovi.

en: Forever
bs_BA: Zauvijek

en: Forgot Password?
bs_BA: Zaboravili ste lozinku?

en: Form Max Width
bs_BA: Maksimalna širina obrasca

en: Form Style
bs_BA: Stil obrasca

en: Form Type
bs_BA: Vrsta obrasca

en: Forms Cookies Content
bs_BA: Obrasci, kolačići i sadržaj

en: Free
bs_BA: Besplatno

en: Free Extensions
bs_BA: Besplatna proširenja

en: Free Shipping Bar
bs_BA: Traka besplatne dostave

en: Free shipping
bs_BA: Način plaćanja

en: Fri
bs_BA: Pet

en: Friday
bs_BA: Petak

en: Front Page
bs_BA: Početna stranica

en: Full Page
bs_BA: Cijela stranica

en: Full Width
bs_BA: Cijela širina

en: Gallery
bs_BA: Galerija

en: Game
bs_BA: Igra

en: General
bs_BA: Opšte

en: Generate Variation URL
bs_BA: Generiši URL varijacije

en: Generate a shareable single product page URL with pre-selected variation attributes.
bs_BA: Generišite dijeljivu stranicu pojedinačnog proizvoda s unaprijed odabranim varijantama atributa.

en: Get New Password
bs_BA: Dobij novu lozinku

en: Get notified when {product_title} is back in stock
bs_BA: Budi obaviješten kada se {product_title} vrati na zalihu

en: Global Footer
bs_BA: Globalno podnožje

en: Global Header
bs_BA: Globalno zaglavlje

en: Go to product page
bs_BA: Idi na stranicu proizvoda

en: Goal Amount
bs_BA: Ciljani iznos

en: Goal Items
bs_BA: Ciljane stavke

en: Good news! The product you have been waiting for is now back in stock!
bs_BA: Dobre vijesti! Proizvod koji ste čekali sada je dostupan!

en: Got a question or need help with the theme? You can always submit a support ticket or ask for help in our friendly Facebook community.
bs_BA: Imate pitanje ili vam treba pomoć oko teme? Uvijek možete poslati zahtjev za podršku ili zatražiti pomoć u našoj prijateljskoj Facebook zajednici.

en: Great news! The %s from your waitlist is now back in stock!
bs_BA: Sjajne vijesti! %s sa vaše liste čekanja sada je dostupan!

en: Great! You have been added to the waitlist for this product. Please check your inbox and confirm the subscription to this waitlist.
bs_BA: Odlično! Dodani ste na listu čekanja za ovaj proizvod. Provjerite svoj inbox i potvrdite pretplatu.

en: Great! You have been added to the waitlist for this product. You will receive an email as soon as the item is back in stock.
bs_BA: Odlično! Dodani ste na listu čekanja za ovaj proizvod. Dobićete e-mail čim proizvod bude ponovo dostupan.

en: Grid view
bs_BA: Pregled mreže

en: Guest
bs_BA: Gost

en: Gutenberg Options Panel Icon URL
bs_BA: URL ikone Gutenberg panela opcija

en: Header
bs_BA: Zaglavlje

en: Header Menu 3
bs_BA: Meni zaglavlja 3

en: Header Template
bs_BA: Predložak zaglavlja

en: Header Widget Area
bs_BA: Područje widgeta zaglavlja

en: Header after
bs_BA: Poslije zaglavlja

en: Header before
bs_BA: Prije zaglavlja

en: Header name
bs_BA: Naziv zaglavlja

en: Header offcanvas
bs_BA: Offcanvas zaglavlje

en: Header scripts
bs_BA: Skripte zaglavlja

en: Heading
bs_BA: Naslov

en: Heading 1
bs_BA: Naslov 1

en: Heading 2
bs_BA: Naslov 2

en: Heading 3
bs_BA: Naslov 3

en: Heading 4
bs_BA: Naslov 4

en: Heading 5
bs_BA: Naslov 5

en: Heading 6
bs_BA: Naslov 6

en: Heading Color
bs_BA: Boja naslova

en: Heading Font
bs_BA: Font naslova

en: Heads up!
bs_BA: Pažnja!

en: Height
bs_BA: Visina

en: Here you can see all your custom fonts that can be used in all typography options across the theme.
bs_BA: Ovdje možete vidjeti sve svoje prilagođene fontove koji se mogu koristiti u svim tipografskim opcijama unutar teme.

en: Hi, %s!
bs_BA: Zdravo, %s!

en: Hidden
bs_BA: Sakriveno

en: Hide
bs_BA: Sakrij

en: Hide Account Menu Item
bs_BA: Sakrij stavku menija računa

en: Hide Changelog Tab
bs_BA: Sakrij karticu sa zapisnikom promjena

en: Hide Current Language
bs_BA: Sakrij trenutni jezik

en: Hide Documentation Links
bs_BA: Sakrij veze ka dokumentaciji

en: Hide Hooks
bs_BA: Sakrij hook-ove

en: Hide Missing Language
bs_BA: Sakrij nedostajući jezik

en: Hide Starter Sites Tab
bs_BA: Sakrij karticu početnih stranica

en: Hide Support Section
bs_BA: Sakrij sekciju podrške

en: Hide Theme Hooks
bs_BA: Sakrij hook-ove teme

en: Hide Useful Plugins Tab
bs_BA: Sakrij karticu korisnih dodataka

en: Hide Video Links
bs_BA: Sakrij video veze

en: Hide White Label Extension
bs_BA: Sakrij White Label ekstenziju

en: Hide WooCommerce Hooks
bs_BA: Sakrij WooCommerce hook-ove

en: High Rating First
bs_BA: Najviša ocjena prvo

en: Highlight your most popular posts or products based on the number of comments or reviews they have gotten in the specified period of time.
bs_BA: Istaknite svoje najpopularnije objave ili proizvode na osnovu broja komentara ili recenzija u određenom vremenskom periodu.

en: Home
bs_BA: Početna

en: Home Page Text
bs_BA: Tekst početne stranice

en: Hook Name
bs_BA: Naziv hook-a

en: Hooks Locations
bs_BA: Lokacije kukica

en: Horizontal
bs_BA: Horizontalno

en: Horizontal Alignment
bs_BA: Vodoravno poravnanje

en: Hours
bs_BA: Sati

en: Hover/Active
bs_BA: Hover/Aktivno

en: How many days the products will be marked as "New" after creation.
bs_BA: Koliko dana će proizvodi biti označeni kao "Novi" nakon kreiranja.

en: Hurry up! This sale ends in
bs_BA: Požurite! Ova rasprodaja završava za

en: I accept the %sPrivacy Policy%s
bs_BA: Prihvatam %sPravila o privatnosti%s

en: I accept the %sPrivacy Policy%s*
bs_BA: Prihvatam %sPravila o privatnosti%s*

en: Icon
bs_BA: Ikona

en: Icon Badge
bs_BA: Značka ikone

en: Icon Color
bs_BA: Boja ikone

en: Icon Position
bs_BA: Pozicija ikona

en: Icon Size
bs_BA: Veličina ikone

en: Icon Source
bs_BA: Izvor ikone

en: Icon/Logo
bs_BA: Ikona/Logo

en: Icons Background Color
bs_BA: Boja pozadine ikona

en: Icons Background Colors
bs_BA: Boje pozadine ikona

en: Icons Border Color
bs_BA: Boja obruba ikona

en: Icons Border Colors
bs_BA: Boje obruba ikona

en: Icons Color
bs_BA: Boja ikona

en: Icons Shape Type
bs_BA: Vrsta oblika ikona

en: Icons Size
bs_BA: Veličina ikona

en: Icons Spacing
bs_BA: Razmak između ikona

en: If you don't want to receive any further notifications, please %s
bs_BA: Ako ne želite primati daljnje obavijesti, molimo vas %s

en: If you don't want to receive any further notifications, please unsubscribe by clicking on this link - %s
bs_BA: Ako ne želite primati daljnje obavijesti, odjavite se klikom na ovu poveznicu - %s

en: If you have complex data inside your mega menu you can enable this option in order to load the dropdown content with AJAX and improve the website loading time.
bs_BA: Ako imate složene podatke unutar mega menija, omogućite ovu opciju kako biste poboljšali brzinu učitavanja stranice.

en: Image
bs_BA: Slika

en: Image Affiliate Link
bs_BA: Link slike proizvoda

en: Image Aspect Ratio
bs_BA: Maksimalna širina slike

en: Image Border Radius
bs_BA: Poluprečnik obruba slike

en: Image Hover Effect
bs_BA: Efekat lebdenja slike

en: Image Lightbox
bs_BA: Pregled slike u svjetlosnom okviru

en: Image Max width
bs_BA: Višestruki odabir

en: Image Ratio
bs_BA: Omjer slike

en: Image Settings
bs_BA: Postavke slike

en: Image Shape
bs_BA: Oblik slike

en: Image Size
bs_BA: Veličina slike

en: Image Source
bs_BA: Izvor slike

en: Image Swatches
bs_BA: Varijante slike

en: Image Upload
bs_BA: Otpremanje slike

en: Image Width
bs_BA: Širina slike

en: Image size
bs_BA: Veličina slike

en: Import
bs_BA: Uvoz

en: Import Content
bs_BA: Uvezi sadržaj

en: Import Customizations
bs_BA: Uvezi prilagođavanja

en: Import Options
bs_BA: Opcije uvoza

en: Import content
bs_BA: Uvezi sadržaj

en: Import options
bs_BA: Opcije uvoza

en: Import widgets
bs_BA: Uvezi widgete

en: In Stock
bs_BA: Na stanju

en: In order to create a new sidebar/widget area simply enter a name in the input below and click the Create Sidebar button.
bs_BA: Da biste kreirali novu bočnu traku/područje widgeta, unesite naziv u polje ispod i kliknite na dugme "Kreiraj bočnu traku".

en: In order to take full advantage of all features it has to offer - please install and activate the Blocksy theme also.
bs_BA: Da biste u potpunosti iskoristili sve funkcije koje nudi, instalirajte i aktivirajte Blocksy temu.

en: In order to take full advantage of all features the core has to offer - please install and activate the latest version of Blocksy theme.
bs_BA: Da biste u potpunosti iskoristili sve funkcije jezgra, instalirajte i aktivirajte najnoviju verziju Blocksy teme.

en: Inactive
bs_BA: Neaktivno

en: Inactivity Time
bs_BA: Vrijeme neaktivnosti

en: Include
bs_BA: Uključi

en: Include %s
bs_BA: Uključi %s

en: Include or exclude the discount code when calculating the shipping progress.
bs_BA: Uključite ili isključite kod za popust prilikom izračuna napretka dostave.

en: Indicator Height
bs_BA: Visina indikatora

en: Inherit
bs_BA: Naslijedi

en: Inherit From Customizer
bs_BA: Naslijedi iz prilagoditelja

en: Inherit card wrapper settings from Customizer (background color, spacing, shadow).
bs_BA: Naslijedi postavke okvira kartice iz Prilagođavača (boja pozadine, razmaci, sjene).

en: Inherit the Customizer layout, start with a pattern or create a custom layout
bs_BA: Naslijedite izgled iz prilagoditelja, počnite s uzorkom ili kreirajte prilagođeni izgled

en: Initial
bs_BA: Početno

en: Initial Color
bs_BA: Početna boja

en: Inject custom code snippets throughout your website. The extension works globally or on a per post/page basis.
bs_BA: Umetnite prilagođene kodne isječke na cijelu web stranicu ili na određene objave/stranice.

en: Inline
bs_BA: Umetnuto

en: Input Background Color
bs_BA: Pozadina unosa

en: Input Border Color
bs_BA: Boja ivice unosa

en: Input Border Radius
bs_BA: Poluprečnik obruba unosa

en: Input Font Color
bs_BA: Boja fonta unosa

en: Input Height
bs_BA: Visina polja za unos

en: Input Icon Color
bs_BA: Boja ikone polja za unos

en: Input Maximum Width
bs_BA: Maksimalna širina polja za unos

en: Inside
bs_BA: Unutra

en: Install
bs_BA: Instaliraj

en: Install & Activate Plugins
bs_BA: Instaliraj i aktiviraj dodatke

en: Install Child Theme
bs_BA: Instaliraj podređenu temu

en: Install and activate the Blocksy theme
bs_BA: Instalirajte i aktivirajte Blocksy temu

en: Installing
bs_BA: Instalacija

en: Installing %s
bs_BA: Instalacija %s

en: Instant Reload
bs_BA: Trenutno osvježavanje

en: Integrates custom fields solutions in the meta layers of a post and presents additional information.
bs_BA: Integracija prilagođenih polja u meta slojeve objava za dodavanje dodatnih informacija.

en: Invalid API Key...
bs_BA: Nevažeći API ključ...

en: Invalid email
bs_BA: Nevažeća e-mail adresa

en: Invalid request
bs_BA: Nevažeći zahtjev

en: Is registered
bs_BA: Registriran

en: Italic
bs_BA: Kurziv

en: Item Background Color
bs_BA: Boja pozadine stavke

en: Item Label
bs_BA: Oznaka stavke

en: Item Label Settings
bs_BA: Postavke oznaka stavki

en: Item Margin
bs_BA: Razmak stavki

en: Item Settings
bs_BA: Postavke stavke

en: Item Visibility
bs_BA: Vidljivost stavke

en: Items
bs_BA: Stavke

en: Items Counter
bs_BA: Brojač stavki

en: Items Direction
bs_BA: Smjer stavki

en: Items Divider
bs_BA: Razdjelnik stavki

en: Items Divider Height
bs_BA: Visina razdjelnika stavki

en: Items Horizontal Spacing
bs_BA: Vodoravni razmak stavki

en: Items Hover Effect
bs_BA: Efekat lebdenja stavki

en: Items Spacing
bs_BA: Razmak između stavki

en: Items Vertical Spacing
bs_BA: Okomiti razmak stavki

en: Join Facebook Community
bs_BA: Pridruži se Facebook zajednici

en: Join Waitlist
bs_BA: Pridruži se listi čekanja

en: Label
bs_BA: Oznaka

en: Label Color
bs_BA: Boja oznake

en: Label Duration
bs_BA: Trajanje oznake

en: Label Font
bs_BA: Font oznake

en: Label Font Color
bs_BA: Boja fonta oznake

en: Label Link
bs_BA: Link oznake

en: Label Position
bs_BA: Pozicija oznake

en: Label Style
bs_BA: Stil oznake

en: Label Text
bs_BA: Tekst oznake

en: Label Type
bs_BA: Vrsta oznake

en: Label Visibility
bs_BA: Vidljivost oznake

en: Language
bs_BA: Jezik

en: Languages
bs_BA: Jezici

en: Large
bs_BA: Veliko

en: Large Size
bs_BA: Velika veličina

en: Last 24 Hours
bs_BA: Posljednja 24 sata

en: Last 7 Days
bs_BA: Posljednjih 7 dana

en: Last Month
bs_BA: Posljednji mjesec

en: Last Name
bs_BA: Prezime

en: Learn more about child themes
bs_BA: Saznajte više o podređenim temama

en: Leave empty if decorative.
bs_BA: Ostavite prazno ako je dekorativna.

en: Left
bs_BA: Lijevo

en: Left Side
bs_BA: Lijeva strana

en: Left Sidebar
bs_BA: Lijeva bočna traka

en: Left/Right sidebar
bs_BA: Lijeva/desna bočna traka

en: Length
bs_BA: Dužina

en: Let your guests easily filter the posts by their category or tags taxonomy terms, instantly drilling down the listings.
bs_BA: Omogućite korisnicima filtriranje objava po kategorijama ili oznakama, brzo sužavajući pretragu.

en: Light
bs_BA: Svijetlo

en: Light Mode
bs_BA: Svijetli način

en: Light Mode Label
bs_BA: Oznaka svijetlog moda

en: Limit
bs_BA: Ograničenje

en: Link (optional)
bs_BA: Link (opcionalno)

en: Link Active
bs_BA: Aktivna poveznica

en: Link Color
bs_BA: Boja linka

en: Link Hover
bs_BA: Hover linka

en: Link Hover/Active
bs_BA: Hover/Aktivna boja linka

en: Link Icons
bs_BA: Ikone linkova

en: Link Initial
bs_BA: Početna boja linka

en: Link Rel
bs_BA: Rel atribut poveznice

en: Link To
bs_BA: Poveži sa

en: Link to archive page
bs_BA: Poveznica na arhivu

en: Link to author page
bs_BA: Poveznica na stranicu autora

en: Link to post
bs_BA: Poveznica na objavu

en: Link to term page
bs_BA: Poveznica na stranicu termina

en: Link your Google Analytics 4 tracking ID. More info and instructions can be found %shere%s.
bs_BA: Povežite svoj Google Analytics 4 ID za praćenje. Više informacija i upute možete pronaći %shere%s.

en: List
bs_BA: Omjer slike

en: List ID
bs_BA: ID liste

en: List Source
bs_BA: Izvor liste

en: List view
bs_BA: Pregled liste

en: Live Results
bs_BA: Rezultati uživo

en: Live Results Images
bs_BA: Slike u rezultatima uživo

en: Live Results Product Price
bs_BA: Cijena proizvoda u rezultatima pretrage uživo

en: Live Results Product Status
bs_BA: Filter taksonomije

en: Load Content With AJAX
bs_BA: Učitavanje sadržaja putem AJAX-a

en: Loading Extensions Status...
bs_BA: Učitavanje statusa proširenja...

en: Loading Starter Sites...
bs_BA: Učitavanje početnih stranica...

en: Loading...
bs_BA: Učitavanje...

en: Local Business
bs_BA: Lokalni biznis

en: Local Google Fonts
bs_BA: Lokalni Google Fontovi

en: Local Google Fonts Settings
bs_BA: Odaberi font

en: Location & Priority
bs_BA: Lokacija i prioritet

en: Location/Trigger
bs_BA: Lokacija/Okidač

en: Log In
bs_BA: Prijavi se

en: Log Out
bs_BA: Odjava

en: Logged In
bs_BA: Prijavljeni korisnici

en: Logged In Options
bs_BA: Opcije za prijavljene korisnike

en: Logged In Users Only
bs_BA: Samo prijavljeni korisnici

en: Logged Out
bs_BA: Odjavljeni korisnici

en: Logged Out Options
bs_BA: Opcije za odjavljene korisnike

en: Logged Users
bs_BA: Prijavljene korisnike

en: Login
bs_BA: Prijava

en: Login form end
bs_BA: Kraj forme za prijavu

en: Login form modal end
bs_BA: Kraj modalne forme za prijavu

en: Login form modal start
bs_BA: Početak modalne forme za prijavu

en: Login form start
bs_BA: Početak forme za prijavu

en: Logo Gap
bs_BA: Razmak logotipa

en: Logo Size
bs_BA: Veličina logotipa

en: Logos Gap
bs_BA: Razmak između

en: Logout
bs_BA: Odjava

en: Long
bs_BA: Dugi

en: Loop
bs_BA: Petlja

en: Loop Video
bs_BA: Petlja videa

en: Loop card
bs_BA: Kartica petlje

en: Lost password form modal end
bs_BA: Kraj modalne forme za izgubljenu lozinku

en: Lost password form modal start
bs_BA: Početak modalne forme za izgubljenu lozinku

en: Low Rating First
bs_BA: Najniža ocjena prvo

en: Mail Label
bs_BA: Oznaka za e-mail

en: Main & Bottom Row
bs_BA: Glavni i donji red

en: Main Color
bs_BA: Glavna boja

en: Maintenance
bs_BA: Održavanje

en: Maintenance Block Display Conditions
bs_BA: Uslovi prikaza bloka održavanja

en: Maintenance Template
bs_BA: Opcije videa

en: Make Name Field Required
bs_BA: Učini polje za ime obaveznim

en: Make the shopping experience better for your visitors! Add features such as Product Quick View, Wishlist functionality and a Floating Add to Cart button. Customize the single product gallery/slider and the layout.
bs_BA: Poboljšajte iskustvo kupovine za svoje posjetitelje! Dodajte funkcije kao što su Brzi pregled proizvoda, Lista želja i Plutajuće dugme za dodavanje u korpu. Prilagodite galeriju/klizač proizvoda i raspored.

en: Manage
bs_BA: Upravljaj

en: Manage your menus in the %sMenus screen%s.
bs_BA: Upravljajte svojim menijima na ekranu %sMeniji%s.

en: Margin
bs_BA: Margina

en: Max Height
bs_BA: Maksimalna visina

en: Max Width
bs_BA: Maksimalna širina

en: Maximum Width
bs_BA: Maksimalna širina

en: Media Object
bs_BA: Medijski objekt

en: Medium Size
bs_BA: Srednja veličina

en: Mega Menu Settings
bs_BA: Postavke mega menija

en: Menu
bs_BA: Izbornik

en: Menu 3
bs_BA: Meni 3

en: Menu Item Settings
bs_BA: Postavke stavki menija

en: Menu Order
bs_BA: Redoslijed u meniju

en: Message
bs_BA: Poruka

en: Message Color
bs_BA: Boja poruke

en: Message Font
bs_BA: Font poruke

en: Mini Cart Contents
bs_BA: Sadržaj mini korpe

en: Mixed
bs_BA: Mješano

en: Mixed Swatches
bs_BA: Miješane varijante

en: Mobile
bs_BA: Mobilni

en: Mobile Columns
bs_BA: Kolone za mobilne uređaje

en: Mobile Menu 1
bs_BA: Mobilni meni 1

en: Mobile Menu 2
bs_BA: Mobilni meni 2

en: Mobile bottom
bs_BA: Dno mobilnog prikaza

en: Mobile top
bs_BA: Vrh mobilnog prikaza

en: Mobile:
bs_BA: Mobilni:

en: Modal
bs_BA: Modalni prozor

en: Modal Backdrop
bs_BA: Pozadinska maska modalnog prozora

en: Modal Background
bs_BA: Pozadina modalnog prozora

en: Modal Border Radius
bs_BA: Poluprečnik obruba modala

en: Modal Options
bs_BA: Opcije modalnog prozora

en: Modal Shadow
bs_BA: Sjena modalnog prozora

en: Modal Trigger
bs_BA: Okidač modala

en: Modal Width
bs_BA: Širina modala

en: Modified Date
bs_BA: Datum izmjene

en: Modify
bs_BA: Izmijeni

en: Module Title
bs_BA: Naslov modula

en: Module Title Color
bs_BA: Boja naslova modula

en: Module Title Font
bs_BA: Font naslova modula

en: Module Title Icon Source
bs_BA: Izvor ikone naslova modula

en: Module Title Tag
bs_BA: Oznaka naslova modula

en: Mon
bs_BA: Pon

en: Monday
bs_BA: Ponedjeljak

en: More info about review entity and how to choose the right one can be found %shere%s.
bs_BA: Više informacija o entitetu recenzije i kako odabrati pravi možete pronaći %shere%s.

en: More information on how to create a list in MailPoet can be found %shere%s.
bs_BA: Više informacija o tome kako kreirati listu u MailPoet-u možete pronaći %shere%s.

en: More information on how to generate an API key for ActiveCampaign can be found %shere%s.
bs_BA: Više informacija o tome kako generirati API ključ za ActiveCampaign možete pronaći %shere%s.

en: More information on how to generate an API key for Brevo can be found %shere%s.
bs_BA: Više informacija o tome kako generisati API ključ za Brevo možete pronaći %shere%s.

en: More information on how to generate an API key for Campaign Monitor can be found %shere%s.
bs_BA: Više informacija o tome kako generisati API ključ za Campaign Monitor možete pronaći %shere%s.

en: More information on how to generate an API key for ConvertKit can be found %shere%s.
bs_BA: Više informacija o tome kako generisati API ključ za ConvertKit možete pronaći %shere%s.

en: More information on how to generate an API key for Mailchimp can be found %shere%s.
bs_BA: Više informacija o tome kako generisati API ključ za Mailchimp možete pronaći %shere%s.

en: More information on how to generate an API key for Mailerlite can be found %shere%s. Please note that it is required at least one group to be created in your account for the integration to work. More info on how to create a group %shere%s.
bs_BA: Više informacija o generisanju API ključa za Mailerlite možete pronaći %shere%s. Imajte na umu da je potrebno da u vašem nalogu bude kreirana barem jedna grupa kako bi integracija radila. Više informacija o kreiranju grupe %shere%s.

en: Most Relevant
bs_BA: Najrelevantnije

en: Most commented
bs_BA: Najkomentiranije

en: Movie
bs_BA: Film

en: Multiple comments
bs_BA: Više komentara

en: Music Playlist
bs_BA: Muzička lista

en: Music Recording
bs_BA: Muzički zapis

en: My Account
bs_BA: Moj račun

en: NEW
bs_BA: NOVO

en: Name
bs_BA: Ime

en: Name Field
bs_BA: Polje za ime

en: Name Label
bs_BA: Oznaka za ime

en: Narrow Width
bs_BA: Uža širina

en: Need help or advice?
bs_BA: Trebate pomoć ili savjet?

en: Never
bs_BA: Nikada

en: Never relaunch
bs_BA: Nikada ne pokreći ponovo

en: New
bs_BA: Novo

en: New Badge
bs_BA: Nova oznaka

en: New Brand Name
bs_BA: Novi naziv brenda

en: New Category Name
bs_BA: Naziv nove kategorije

en: New Content Block
bs_BA: Novi blok sadržaja

en: New Product Tab
bs_BA: Nova kartica proizvoda

en: New Size Guide
bs_BA: Novi vodič za veličine

en: New Thank You Page
bs_BA: Nova stranica zahvale

en: Newest First
bs_BA: Najnovije prvo

en: Newsletter
bs_BA: Bilten

en: Newsletter Controls
bs_BA: Status proizvoda u rezultatima pretrage uživo

en: Newsletter Updates
bs_BA: Novosti iz biltena

en: Next
bs_BA: Sljedeće

en: Nickname
bs_BA: Nadimak

en: No
bs_BA: Ne

en: No comments
bs_BA: Nema komentara

en: No demo data found.
bs_BA: Nema pronađenih demo podataka.

en: No demo name provided.
bs_BA: Nije naveden naziv demo stranice.

en: No demo to install
bs_BA: Nema dostupnog demo sadržaja za instalaciju

en: No pages to assign.
bs_BA: Nema stranica za dodjelu.

en: No plugins to install.
bs_BA: Nema dodataka za instalaciju.

en: No post to duplicate
bs_BA: Nema objave za dupliciranje

en: No waitlist found
bs_BA: Lista čekanja nije pronađena

en: No widgets to install.
bs_BA: Nema widgeta za instalaciju.

en: No worries! Please enter your e-mail address and we will promptly notify you as soon as the item is back in stock.
bs_BA: Bez brige! Unesite svoju e-mail adresu i odmah ćemo vas obavijestiti čim proizvod bude ponovo dostupan.

en: None
bs_BA: Ništa

en: Normal
bs_BA: Normalno

en: Normal Width
bs_BA: Normalna širina

en: Not Found
bs_BA: Nije pronađeno

en: Not found in Trash
bs_BA: Nije pronađeno u smeću

en: Nothing Found
bs_BA: Ništa nije pronađeno

en: Nothing Found Template
bs_BA: Predložak za održavanje

en: Nothing found
bs_BA: Ništa nije pronađeno

en: Nothing found in Trash
bs_BA: Ništa nije pronađeno u smeću

en: Now you can view your website or start customizing it
bs_BA: Sada možete pogledati svoju web stranicu ili početi s prilagođavanjem

en: Number of columns
bs_BA: Broj kolona

en: Number of items per page
bs_BA: Broj stavki po stranici

en: Number of posts
bs_BA: Broj objava

en: Number of products
bs_BA: Broj proizvoda

en: OS Aware
bs_BA: Prepoznavanje OS-a

en: Offcanvas Cart - Empty State
bs_BA: Offcanvas košarica - prazan status

en: Offcanvas Filters - Bottom
bs_BA: Offcanvas filteri - dno

en: Offcanvas Filters - Top
bs_BA: Offcanvas filteri - vrh

en: Official
bs_BA: Službeni

en: Offset
bs_BA: Pomak

en: Oldest First
bs_BA: Najstarije prvo

en: On Sale
bs_BA: Na sniženju

en: On button click
bs_BA: Na klik dugmeta

en: On click to element
bs_BA: Na klik elementa

en: On element click
bs_BA: Na klik elementa

en: On form submit
bs_BA: Na slanje obrasca

en: On page exit intent
bs_BA: Na izlaz sa stranice

en: On page load
bs_BA: Na učitavanje stranice

en: On scroll
bs_BA: Na skrol

en: On scroll to element
bs_BA: Na skrol do elementa

en: Once you insert your %sProject ID%s and click the "Fetch Fonts" button, your fonts will become available in all theme’s typography options.
bs_BA: Nakon što unesete svoj %sID projekta%s i kliknete na dugme “Preuzmi fontove”, vaši fontovi će biti dostupni u svim opcijama tipografije teme.

en: One Color
bs_BA: Jedna boja

en: One comment
bs_BA: Jedan komentar

en: One day
bs_BA: Jedan dan

en: One hour
bs_BA: Jedan sat

en: One month
bs_BA: Jedan mjesec

en: One week
bs_BA: Jedna sedmica

en: One year
bs_BA: Jedna godina

en: Only
bs_BA: Samo

en: Only Bottom
bs_BA: Samo dolje

en: Only Bottom Row
bs_BA: Samo donji red

en: Only Card
bs_BA: Samo kartica

en: Only Main Row
bs_BA: Samo glavni red

en: Only Top
bs_BA: Samo gore

en: Only Top Row
bs_BA: Samo gornji red

en: Only weekdays
bs_BA: Samo radni dani

en: Only weekends
bs_BA: Samo vikendi

en: Open Button Link In New Tab
bs_BA: Otvori dugme linka u novom tabu

en: Open In New Tab
bs_BA: Otvori u novom tabu

en: Open Link In New Tab
bs_BA: Otvori link u novoj kartici

en: Open in new tab
bs_BA: Otvori u novom prozoru

en: Open link in new tab
bs_BA: Otvori link u novom tabu

en: Open links in new tab
bs_BA: Otvori linkove u novom tabu

en: OpenGraph Meta Data
bs_BA: OpenGraph meta podaci

en: Opened
bs_BA: Otvoreno

en: Opening hours
bs_BA: Radno vrijeme otvaranja

en: Order
bs_BA: Redoslijed

en: Order Details
bs_BA: Detalji narudžbe

en: Order Overview
bs_BA: Pregled Narudžbe

en: Order by
bs_BA: Poredaj po

en: Order number
bs_BA: Detalji kupca

en: Organization
bs_BA: Organizacija

en: Other
bs_BA: Ostalo

en: Out of Stock
bs_BA: Nema na stanju

en: Outline
bs_BA: Obrisano

en: Output
bs_BA: Izlaz

en: Outside
bs_BA: Vani

en: Overall Score
bs_BA: Ukupni rezultat

en: Overll Score Background
bs_BA: Pozadina ukupnog rezultata

en: Overll Score Text
bs_BA: Tekst ukupnog rezultata

en: Padding
bs_BA: Unutrašnja margina (padding)

en: Page
bs_BA: Stranica

en: Page ID
bs_BA: ID stranice

en: Page Reload
bs_BA: Osvježavanje stranice

en: Page Structure
bs_BA: Struktura stranice

en: Page/post title
bs_BA: Naslov stranice/objave

en: Pages
bs_BA: Stranice

en: Pagination
bs_BA: Paginacija

en: Panel AJAX Reveal
bs_BA: Otkrivanje panela putem AJAX-a

en: Panel Backdrop
bs_BA: Pozadina panela

en: Panel Background
bs_BA: Pozadina panela

en: Panel Columns
bs_BA: Kolone panela

en: Panel Default State
bs_BA: Podrazumijevano stanje panela

en: Panel Height
bs_BA: Visina panela

en: Panel Reveal
bs_BA: Prikaz panela

en: Panel Shadow
bs_BA: Sjena panela

en: Panel Width
bs_BA: Širina panela

en: Paragraph
bs_BA: Paragraf

en: Parameters
bs_BA: Parametri

en: Parameters options
bs_BA: Opcije parametara

en: Parent Brand
bs_BA: Roditeljski brend

en: Parent Brand:
bs_BA: Roditeljski brend:

en: Parent Category
bs_BA: Nadređena kategorija

en: Parent Category:
bs_BA: Nadređena kategorija:

en: Parent Product Review
bs_BA: Nadređena recenzija proizvoda

en: Password
bs_BA: Lozinka

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
bs_BA: Uzorci koji sadrže dugmad i pozive na akciju.

en: Payment Gateway
bs_BA: Način plaćanja

en: Payment Gateways
bs_BA: Načini plaćanja

en: Payment method
bs_BA: Plaćanje pouzećem

en: Personal
bs_BA: Lični

en: Phone
bs_BA: Telefon

en: Phone:
bs_BA: Telefon:

en: Pick Mailing Service
bs_BA: Odaberi mailing servis

en: Picker Footer
bs_BA: Podnožje izbora

en: Picker header
bs_BA: Zaglavlje birača

en: Placeholder Text
bs_BA: Tekst u polju za unos

en: Please accept the Privacy Policy in order to comment.
bs_BA: Molimo prihvatite Pravila o privatnosti da biste komentarisali.

en: Please be patient and don't refresh this page, the import process may take a while, this also depends on your server.
bs_BA: Molimo budite strpljivi i ne osvježavajte ovu stranicu, proces uvoza može potrajati, zavisno od vašeg servera.

en: Please enter a valid Project ID to get all fonts.
bs_BA: Ovaj pružatelj se koristi samo u svrhu testiranja. Ne registruje stvarne pretplatnike.

en: Please look at the documentation for more information on why this is useful.
bs_BA: Molimo pogledajte dokumentaciju za više informacija o tome zašto je ovo korisno.

en: Please note that some of this information (price, sku, brand) won't be displayed on the front-end. It is solely used for Google's Schema.org markup.
bs_BA: Napomena: neke od ovih informacija (cijena, SKU, brend) neće biti prikazane na frontend-u. One se koriste isključivo za Googleovu Schema.org oznaku.

en: Please note that the white label extension will be hidden if this option is enabled. In order to bring it back you have to hit the SHIFT key and click on the dashboard logo.
bs_BA: Imajte na umu da će se White Label ekstenzija sakriti ako omogućite ovu opciju. Da biste je vratili, pritisnite tipku SHIFT i kliknite na logo kontrolne table.

en: Please note, the confirmation period is 2 days.
bs_BA: Napomena: period potvrde je 2 dana.

en: Please select a valid attribute.
bs_BA: Molimo odaberite važeći atribut.

en: Please select a valid taxonomy.
bs_BA: Molimo odaberite važeću taksonomiju.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
bs_BA: Molimo odaberite neke opcije proizvoda prije nego što ga dodate u košaricu.

en: Please select the type of your content block and place it in the location you want based on your display and user conditions.
bs_BA: Odaberite tip vašeg bloka sadržaja i postavite ga na željenu lokaciju na osnovu uslova prikaza i korisnika.

en: Please wait until the lookup table is generated.
bs_BA: Molimo sačekajte dok se generiše tabela pretrage.

en: Plugin Description
bs_BA: Opis dodatka

en: Plugin Name
bs_BA: Naziv dodatka

en: Plugin Thumbnail URL
bs_BA: URL sličice dodatka

en: Popup Animation
bs_BA: Animacija popup prozora

en: Popup Backdrop
bs_BA: Pozadina skočnog prozora

en: Popup Backdrop Background
bs_BA: Pozadinska maska popup prozora

en: Popup Background
bs_BA: Pozadina popup prozora

en: Popup Border Radius
bs_BA: Polumjer obruba skočnog prozora

en: Popup Display Conditions
bs_BA: Uslovi prikaza popupa

en: Popup Name
bs_BA: Naziv popupa

en: Popup Offset
bs_BA: Pomak popup prozora

en: Popup Options
bs_BA: Opcije skočnog prozora

en: Popup Position
bs_BA: Pozicija popup prozora

en: Popup Shadow
bs_BA: Sjena skočnog prozora

en: Popup Size
bs_BA: Veličina popup prozora

en: Popup Visibility
bs_BA: Vidljivost popupa

en: Position
bs_BA: Pozicija

en: Post Archives
bs_BA: Arhive objava

en: Post Categories
bs_BA: Kategorije objava

en: Post Date
bs_BA: Datum objave

en: Post ID
bs_BA: ID objave

en: Post Tags
bs_BA: Oznake objava

en: Post Template
bs_BA: Predložak objave

en: Post Type
bs_BA: Vrsta objave

en: Post copy created.
bs_BA: Kopija objave je kreirana.

en: Post creation failed, could not find original post:
bs_BA: Kreiranje objave nije uspjelo, originalna objava nije pronađena:

en: Post with Author ID
bs_BA: Objava s ID-om autora

en: Post with Taxonomy ID
bs_BA: Objava s ID taksonomije

en: Posts
bs_BA: Objave

en: Posts - Layout 1
bs_BA: Objave - Izgled 1

en: Posts - Layout 2
bs_BA: Objave - Izgled 2

en: Posts - Layout 3
bs_BA: Objave - Izgled 3

en: Posts - Layout 4
bs_BA: Objave - Izgled 4

en: Posts - Layout 5
bs_BA: Objave - Izgled 5

en: Posts Filter
bs_BA: Filter postova

en: Posts ID
bs_BA: ID objava

en: Posts Title Font
bs_BA: Font naslova objava

en: Posts Title Font Color
bs_BA: Boja fonta naslova objava

en: Preconnect Adobe Typekit Fonts
bs_BA: Predučitaj Adobe Typekit fontove

en: Preconnect Google Fonts
bs_BA: Predučitaj Google fontove

en: Preload
bs_BA: Dostupni fontovi

en: Preload Subsets
bs_BA: Odaberi varijante

en: Preload Variations
bs_BA: Jednostavan font

en: Preparing data...
bs_BA: Priprema podataka...

en: Present additional information about your products by adding new custom tabs to the product information section.
bs_BA: Dodajte dodatne informacije o svojim proizvodima kreiranjem novih prilagođenih kartica u sekciji informacija o proizvodu.

en: Prev/Next Arrow
bs_BA: Prethodna/sljedeća strelica

en: Prev/Next Background
bs_BA: Pozadina prethodna/sljedeća

en: Preview
bs_BA: Pregled

en: Preview the available products and let your users make quick and informative decisions about their purchase.
bs_BA: Omogućite kupcima da pregledaju dostupne proizvode i donesu informisane odluke prije kupovine.

en: Price
bs_BA: Cijena

en: Price Color
bs_BA: Boja cijene

en: Price Font
bs_BA: Font cijene

en: Price:
bs_BA: Cijena:

en: Priority
bs_BA: Prioritet

en: Privacy Policy Page
bs_BA: Stranica politike privatnosti

en: Private: %s
bs_BA: Privatno: %s

en: Pro Extensions
bs_BA: Pro proširenja

en: Proceed to checkout
bs_BA: Nastavi na naplatu

en: Product
bs_BA: Proizvod

en: Product Archive
bs_BA: Arhiva proizvoda

en: Product Archives
bs_BA: Arhive proizvoda

en: Product Attributes
bs_BA: Adresa za naplatu

en: Product Brand
bs_BA: Brend proizvoda

en: Product Brand Tab
bs_BA: Kartica brenda proizvoda

en: Product Brands
bs_BA: Brendovi proizvoda

en: Product Categories
bs_BA: Kategorije proizvoda

en: Product ID
bs_BA: ID proizvoda

en: Product Image
bs_BA: Slika proizvoda

en: Product Image Visibility
bs_BA: Vidljivost slike proizvoda

en: Product Navigation
bs_BA: Navigacija proizvoda

en: Product Page
bs_BA: Stranica proizvoda

en: Product Page Button
bs_BA: Dugme Stranica proizvoda

en: Product Price
bs_BA: Cijena proizvoda

en: Product Price & Stock Visibility
bs_BA: Vidljivost cijene proizvoda i stanja zaliha

en: Product Review
bs_BA: Recenzija proizvoda

en: Product Reviews
bs_BA: Recenzije proizvoda

en: Product Reviews Settings
bs_BA: Postavke recenzija proizvoda

en: Product SKU
bs_BA: SKU proizvoda

en: Product Share Box
bs_BA: Okvir za dijeljenje proizvoda

en: Product Tab
bs_BA: Kartica proizvoda

en: Product Tab Display Conditions
bs_BA: Uvjeti prikaza kartice proizvoda

en: Product Tabs
bs_BA: Kartice proizvoda

en: Product Tags
bs_BA: Oznake proizvoda

en: Product Title Visibility
bs_BA: Vidljivost naslova proizvoda

en: Product Waitlist
bs_BA: Lista čekanja proizvoda

en: Product brands base
bs_BA: Osnovna taksonomija brendova proizvoda

en: Product link:
bs_BA: Poveznica proizvoda:

en: Product meta end
bs_BA: Kraj meta podataka proizvoda

en: Product meta start
bs_BA: Početak meta podataka proizvoda

en: Product specs
bs_BA: Specifikacije proizvoda

en: Product succesfully added to your cart!
bs_BA: Proizvod je uspješno dodan u vašu košaricu!

en: Product taxonomies lookup table data is regenerating
bs_BA: Podaci tabele pretrage taksonomija proizvoda se ponovo generišu

en: Product taxonomies lookup table regeneration process has been aborted.
bs_BA: Proces regeneracije tabele pretrage taksonomija proizvoda je prekinut.

en: Product taxonomies lookup table regeneration process has been resumed.
bs_BA: Proces regeneracije tabele pretrage taksonomija proizvoda je nastavljen.

en: Product with Taxonomy ID
bs_BA: Proizvod s ID-om taksonomije

en: Product:
bs_BA: Proizvod:

en: Products
bs_BA: Proizvodi

en: Products Card Type
bs_BA: Vrsta kartice proizvoda

en: Products Status
bs_BA: Status proizvoda

en: Products Visibility
bs_BA: Vidljivost proizvoda

en: Profile
bs_BA: Profil

en: Profile Page
bs_BA: Stranica profila

en: Project ID
bs_BA: ID projekta

en: Pros
bs_BA: Prednosti

en: Protected: %s
bs_BA: Zaštićeno: %s

en: Provider
bs_BA: Preuzimanje

en: Publish Date
bs_BA: Datum objave

en: Published Date
bs_BA: Datum objave

en: Quantity Auto Update
bs_BA: Automatsko ažuriranje količine

en: Quantity Input
bs_BA: Unos količine

en: Quick View
bs_BA: Brzi pregled

en: Quick View Button
bs_BA: Dugme za brzi pregled

en: Quick view
bs_BA: Brzi pregled

en: Quick view icon
bs_BA: Ikona brzog pregleda

en: Quick view price after
bs_BA: Brzi pregled cijena poslije

en: Quick view price before
bs_BA: Brzi pregled cijena prije

en: Quick view summary after
bs_BA: Brzi pregled sažetak poslije

en: Quick view summary before
bs_BA: Brzi pregled sažetak prije

en: Quick view title after
bs_BA: Brzi pregled naslov poslije

en: Quick view title before
bs_BA: Brzi pregled naslov prije

en: Quick view toggle
bs_BA: Preklopnik brzog pregleda

en: Quickly find specific content on your site.
bs_BA: Brzo pronađite određeni sadržaj na svojoj web stranici.

en: Random
bs_BA: Nasumično

en: Range Date/Time
bs_BA: Raspon datuma/vremena

en: Rated %s out of 5
bs_BA: Ocijenjeno %s od 5

en: Rating
bs_BA: Ocjena

en: Read More
bs_BA: Pročitaj više

en: Read More Button
bs_BA: Dugme za više informacija

en: Read More Button Label
bs_BA: Oznaka dugmeta "Pročitaj više"

en: Read Progress
bs_BA: Napredak čitanja

en: Read Time
bs_BA: Vrijeme čitanja

en: Recently Viewed
bs_BA: Nedavno pregledano

en: Recently Viewed Products
bs_BA: Nedavno pregledani proizvodi

en: Recurring Days
bs_BA: Ponavljajući dani

en: Regenerate
bs_BA: Ponovo generiši

en: Regenerate the product taxonomies lookup table
bs_BA: Ponovo generiši tabelu taksonomija proizvoda

en: Register
bs_BA: Registruj se

en: Register For This Site
bs_BA: Registrujte se na ovu stranicu

en: Register form end
bs_BA: Kraj forme za registraciju

en: Register form modal end
bs_BA: Kraj modalne forme za registraciju

en: Register form modal start
bs_BA: Početak modalne forme za registraciju

en: Register form start
bs_BA: Početak forme za registraciju

en: Registration Form
bs_BA: Registracijski obrazac

en: Registration complete. Please check your email, then visit the %1$slogin page%2$s.
bs_BA: Registracija završena. Provjerite svoj email, a zatim posjetite %1$sstranicu za prijavu%2$s.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
bs_BA: Potvrda registracije biće poslana na vašu e-mail adresu.

en: Regular
bs_BA: Regularni

en: Reinstall
bs_BA: Ponovo instaliraj

en: Related
bs_BA: Povezano

en: Related Products
bs_BA: Povezani proizvodi

en: Related posts
bs_BA: Povezane objave

en: Related posts bottom
bs_BA: Dno povezanih objava

en: Related posts top
bs_BA: Vrh povezanih objava

en: Relaunch Trigger
bs_BA: Okidač za ponovno pokretanje

en: Reload Content
bs_BA: Ponovno učitaj sadržaj

en: Remember Me
bs_BA: Zapamti me

en: Remove
bs_BA: Ukloni

en: Remove Font
bs_BA: Ukloni font

en: Remove Footer
bs_BA: Ukloni podnožje

en: Remove Header
bs_BA: Ukloni zaglavlje

en: Remove Icon
bs_BA: Ukloni ikonu

en: Remove Item
bs_BA: Ukloni stavku

en: Remove Product
bs_BA: Ukloni proizvod

en: Remove Sidebar
bs_BA: Ukloni bočnu traku

en: Remove Widget Area
bs_BA: Ukloni područje widgeta

en: Remove footer
bs_BA: Ukloni podnožje

en: Remove header
bs_BA: Ukloni zaglavlje

en: Replace Blocksy's branding with your own. Easily hide licensing info and other sections of the theme and companion plugin from your clients and make your final product look more professional.
bs_BA: Zamijenite Blocksy-jev brending svojim. Jednostavno sakrijte informacije o licenci i ostale sekcije teme i dodatka kako bi vaš konačni proizvod izgledao profesionalnije.

en: Replace Conditions
bs_BA: Zamijeni uslove

en: Replace the standard product gallery with additional layouts which can showcase the photos as a grid or even a slider.
bs_BA: Zamijenite standardnu galeriju proizvoda dodatnim rasporedima koji omogućavaju prikaz slika u obliku mreže ili klizača.

en: Replacement Behavior
bs_BA: Ponašanje zamjene

en: Request Cookie
bs_BA: Kolačić zahtjeva

en: Request Referer
bs_BA: Referentni URL zahtjeva

en: Request URL
bs_BA: URL zahtjeva

en: Requests
bs_BA: Zahtjevi

en: Required plan
bs_BA: Potreban plan

en: Reset Filter
bs_BA: Resetuj filter

en: Reset Filters
bs_BA: Resetuj filtere

en: Reset all
bs_BA: Resetuj sve

en: Reset layout
bs_BA: Resetuj izgled

en: Resolution
bs_BA: Rezolucija

en: Resume
bs_BA: Nastavi

en: Resume the product taxonomies lookup table regeneration
bs_BA: Nastavi regeneraciju tabele pretrage taksonomija proizvoda

en: Reveal From
bs_BA: Otkrivanje iz

en: Reverse Icon State
bs_BA: Obrnuto stanje ikone

en: Review Entity
bs_BA: Entitet recenzije

en: Review Summary
bs_BA: Sažetak recenzije

en: Review Title
bs_BA: Naslov recenzije

en: Review Voting
bs_BA: Glasanje za recenziju

en: Review order after cart contents
bs_BA: Pregled narudžbe poslije sadržaja korpe

en: Review order after order total
bs_BA: Pregled narudžbe poslije ukupnog iznosa

en: Review order after payment
bs_BA: Pregled narudžbe poslije plaćanja

en: Review order after submit
bs_BA: Pregled narudžbe poslije slanja

en: Review order before cart contents
bs_BA: Pregled narudžbe prije sadržaja korpe

en: Review order before order total
bs_BA: Pregled narudžbe prije ukupnog iznosa

en: Review order before payment
bs_BA: Pregled narudžbe prije plaćanja

en: Review order before submit
bs_BA: Pregled narudžbe prije slanja

en: Reviews Order
bs_BA: Redoslijed recenzija

en: Right
bs_BA: Desno

en: Right Side
bs_BA: Desna strana

en: Right Sidebar
bs_BA: Desna bočna traka

en: Round
bs_BA: Okruglo

en: Rounded
bs_BA: Zaobljeno

en: Sat
bs_BA: Sub

en: Saturday
bs_BA: Subota

en: Save Conditions
bs_BA: Sačuvaj uslove

en: Save Custom Font
bs_BA: Sačuvaj prilagođeni font

en: Save Font
bs_BA: Detalji dodatka Companion

en: Save Settings
bs_BA: Sačuvaj postavke

en: Scale
bs_BA: Razmjera

en: Scores
bs_BA: Ocjene

en: Scores Box Width
bs_BA: Širina kutije za ocjene

en: Scroll
bs_BA: Pomicanje

en: Scroll Direction
bs_BA: Smjer pomicanja

en: Scroll Distance
bs_BA: Udaljenost pomicanja

en: Scroll Down
bs_BA: Pomicanje dolje

en: Scroll Interaction
bs_BA: Interakcija pri skrolovanju

en: Scroll Lock
bs_BA: Zaključavanje skrolovanja

en: Scroll Top
bs_BA: Pomakni na vrh

en: Scroll Up
bs_BA: Pomicanje gore

en: Scroll to Top
bs_BA: Skroluj na vrh

en: Search
bs_BA: Pretraga

en: Search Box
bs_BA: Pretraga

en: Search Brands
bs_BA: Pretraži brendove

en: Search Category
bs_BA: Pretraži kategoriju

en: Search Content Blocks
bs_BA: Pretraži blokove sadržaja

en: Search Product Review
bs_BA: Pretraži recenzije proizvoda

en: Search Product Tabs
bs_BA: Pretraži kartice proizvoda

en: Search Products
bs_BA: Pretraži proizvode

en: Search Size Guides
bs_BA: Pretraži vodiče za veličine

en: Search Thank You Pages
bs_BA: Pretraži stranice zahvale

en: Search Through Criteria
bs_BA: Pretraga kroz kriterije

en: Search Through Taxonomies
bs_BA: Pretraži kroz taksonomije

en: Search by SKU
bs_BA: Pretraga po SKU

en: Search for a starter site...
bs_BA: Pretraži početnu stranicu...

en: Search for a term
bs_BA: Pretraži pojam

en: Search for field
bs_BA: Pretraži polje

en: Search for patterns
bs_BA: Pretraži uzorke

en: Search icon
bs_BA: Ikona pretrage

en: Search through taxonomies from selected custom post types.
bs_BA: Pretražujte kroz taksonomije iz odabranih prilagođenih tipova objava.

en: Sec
bs_BA: Sek

en: Secondary
bs_BA: Sekundarno

en: Select
bs_BA: Odaberi

en: Select Category
bs_BA: Odaberi kategoriju

en: Select Content Block
bs_BA: Odaberi blok sadržaja

en: Select Image
bs_BA: Odaberi sliku

en: Select Menu
bs_BA: Odaberi meni

en: Select Page
bs_BA: Odaberi stranicu

en: Select Variations
bs_BA: Postavke lokalnih Google fontova

en: Select a page
bs_BA: Odaberi stranicu

en: Select a page where the compare table will be outputted.
bs_BA: Odaberite stranicu na kojoj će biti prikazana tabela za poređenje.

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the archive.
bs_BA: Odaberite objavu/stranicu za pregled njenog sadržaja unutar uređivača prilikom kreiranja arhive.

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the hook.
bs_BA: Odaberite objavu/stranicu za pregled njenog sadržaja unutar uređivača dok kreirate hook.

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the post/page.
bs_BA: Odaberite objavu/stranicu za pregled njenog sadržaja unutar uređivača prilikom kreiranja objave/stranice.

en: Select a starter site
bs_BA: Odaberite početnu stranicu

en: Select attribute
bs_BA: Prikaži hijerarhiju

en: Select category
bs_BA: Odaberi kategoriju

en: Select font
bs_BA: Preuzmi font

en: Select language
bs_BA: Odaberi jezik

en: Select list...
bs_BA: Odaberite listu...

en: Select location
bs_BA: Odaberi lokaciju

en: Select menu...
bs_BA: Odaberi meni...

en: Select page
bs_BA: Odaberi stranicu

en: Select post
bs_BA: Odaberi objavu

en: Select product
bs_BA: Odaberi proizvod

en: Select rule
bs_BA: Odaberi pravilo

en: Select sub field
bs_BA: Odaberi podpolje

en: Select taxonomy
bs_BA: Odaberi taksonomiju

en: Select template type...
bs_BA: Odaberite tip predloška...

en: Select the size of the source image.
bs_BA: Odaberite veličinu izvorne slike.

en: Select user
bs_BA: Odaberi korisnika

en: Select value
bs_BA: Odaberi vrijednost

en: Select variation
bs_BA: Odaberi varijaciju

en: Separate each class by comma if you have multiple elements.
bs_BA: Razdvojite svaku klasu zarezom ako imate više elemenata.

en: Separate posts ID by comma. How to find the %spost ID%s.
bs_BA: Razdvojite ID objava zarezom. Kako pronaći %sID objave%s.

en: Separator
bs_BA: Razdvajač

en: Serve your chosen Google Fonts from your own web server. This will increase the loading speed and makes sure your website complies with the privacy regulations.
bs_BA: Poslužite odabrane Google Fontove sa svog servera. Ovo će povećati brzinu učitavanja i osigurati da vaša stranica bude usklađena s regulativama privatnosti.

en: Set after how many days the popup will relaunch if the additional close trigger is met.
bs_BA: Postavite nakon koliko dana će se popup ponovo pokrenuti ako je ispunjen dodatni okidač zatvaranja.

en: Set after how many days the popup will relaunch.
bs_BA: Postavite nakon koliko dana će se popup ponovo prikazati.

en: Set after how many visited pages the popup block will appear.
bs_BA: Postavite nakon koliko posjećenih stranica će se pojaviti popup blok.

en: Set after how much time (in seconds) the popup block will appear.
bs_BA: Postavite nakon koliko vremena (u sekundama) će se popup prozor pojaviti.

en: Set how many terms you want to display in each attribute.
bs_BA: Postavite koliko termina želite prikazati u svakom atributu.

en: Set how many terms you want to display in this attribute.
bs_BA: Postavite koliko termina želite prikazati u ovom atributu.

en: Set link to nofollow
bs_BA: Postavite link na nofollow

en: Set links to nofollow
bs_BA: Postavi linkove na nofollow

en: Set the button class selector that will trigger popup to close.
bs_BA: Postavite klasu dugmeta koja će zatvoriti popup.

en: Set the close delay time (in seconds) after the form submit action is detected.
bs_BA: Postavite vrijeme kašnjenja zatvaranja (u sekundama) nakon što je otkrivena akcija slanja obrasca.

en: Set the editor width for better understanging the layout you are building (just for preview purpose, this option won't apply in frontend).
bs_BA: Postavite širinu uređivača za bolje razumijevanje izgleda koji gradite (samo za pregled, ova opcija se ne primjenjuje na frontend).

en: Set the inactivity time (in seconds) till the popup block will appear.
bs_BA: Postavite vrijeme neaktivnosti (u sekundama) prije nego što se popup prozor pojavi.

en: Set the scroll distance till the popup block will appear.
bs_BA: Postavite udaljenost pomicanja prije nego što se popup prozor pojavi.

en: Set this option to always if you have dynamic content inside the popup in order to keep everything up to date.
bs_BA: Postavite ovu opciju na uvijek ako imate dinamički sadržaj unutar popupa kako biste održali ažuriranost.

en: Set which users are allowed to vote.
bs_BA: Odredite koji korisnici mogu glasati.

en: Shadow
bs_BA: Sjena

en: Shape Fill Type
bs_BA: Vrsta ispune oblika

en: Share
bs_BA: Dijeli

en: Share Box
bs_BA: Dijeljena kutija

en: Share Box Controls
bs_BA: Kontrole okvira za dijeljenje

en: Share Box Icons Color
bs_BA: Boja ikona okvira za dijeljenje

en: Share Icons
bs_BA: Ikone dijeljenja

en: Share content on social media, boosting visibility & engagement.
bs_BA: Podijelite sadržaj na društvenim mrežama, povećavajući vidljivost i angažman.

en: Shipping
bs_BA: Besplatna dostava

en: Shipping Cost
bs_BA: Cijena dostave

en: Shipping Info
bs_BA: Informacije o dostavi

en: Shipping Methods
bs_BA: Metode dostave

en: Shipping address
bs_BA: Međuzbir

en: Shop
bs_BA: Trgovina

en: Shop Filters
bs_BA: Filteri trgovine

en: Shop Filters Controls
bs_BA: Filteri trgovine

en: Shop Home
bs_BA: Početna trgovine

en: Shopping Cart
bs_BA: Košarica

en: Short
bs_BA: Kratki

en: Short Description
bs_BA: Kratak opis

en: Short Name
bs_BA: Skraćeni naziv

en: Shortcuts
bs_BA: Prečice

en: Shortcuts Bar Display Conditions
bs_BA: Uslovi prikaza trake prečica

en: Show Brands Images
bs_BA: Prikaži varijante

en: Show Checkboxes
bs_BA: Prikaži slike brendova

en: Show Counter
bs_BA: Prikaži brojač

en: Show Hierarchy
bs_BA: Proširivo

en: Show Hooks
bs_BA: Prikaži hook-ove

en: Show Image Frame
bs_BA: Prikaži okvir slike

en: Show In Cart Page
bs_BA: Prikaži na stranici košarice

en: Show In Checkout Page
bs_BA: Prikaži na stranici naplate

en: Show In Mini Cart
bs_BA: Prikaži u mini košarici

en: Show Label
bs_BA: Prikaži oznaku

en: Show Prices
bs_BA: Prikaži cijene

en: Show Product Price
bs_BA: Prikaži cijenu proizvoda

en: Show Reset Button
bs_BA: Prikaži dugme za resetiranje

en: Show Search Box
bs_BA: Prikaži polje za pretragu

en: Show Swatches
bs_BA: Odaberi atribut

en: Show Taxonomy
bs_BA: Prikaži taksonomiju

en: Show Theme Hooks
bs_BA: Prikaži hook-ove teme

en: Show Tooltip
bs_BA: Prikaži oblačić sa savjetima

en: Show Users Count
bs_BA: Prikaži broj korisnika

en: Show Wishlist Page To
bs_BA: Prikaži stranicu liste želja za

en: Show WooCommerce Hooks
bs_BA: Prikaži WooCommerce hook-ove

en: Show a dynamic confirmation popup with product recommendations whenever items are added to the cart.
bs_BA: Prikaži dinamični skočni prozor s preporukama proizvoda svaki put kada se proizvod doda u košaricu.

en: Show a size chart guide so that your visitors can pick the right size for them when ordering a product.
bs_BA: Prikažite vodič za veličine kako bi vaši kupci mogli odabrati pravu veličinu prilikom naručivanja proizvoda.

en: Show if cart is empty
bs_BA: Prikaži ako je košarica prazna

en: Show or hide reset filter button.
bs_BA: Prikaži ili sakrij dugme za resetiranje filtera.

en: Show the remaining stock of a product to create a sense of urgency and encourage your visitors to make a purchase.
bs_BA: Prikažite preostalu zalihu proizvoda kako biste stvorili osjećaj hitnosti i podstaknuli kupce na kupovinu.

en: Show the stock scarcity module when product stock is below this number.
bs_BA: Prikažite modul ograničene zalihe kada količina proizvoda padne ispod ovog broja.

en: Showcase your personal information across your website.
bs_BA: Prikažite svoje lične podatke na vašoj web stranici.

en: Side Panel
bs_BA: Bočna ploča

en: Sidebar after
bs_BA: Poslije bočne trake

en: Sidebar before
bs_BA: Prije bočne trake

en: Sidebar end
bs_BA: Kraj bočne trake

en: Sidebar name
bs_BA: Naziv bočne trake

en: Sidebar start
bs_BA: Početak bočne trake

en: Sign Up
bs_BA: Registracija

en: Simple
bs_BA: Jednostavno

en: Simple Font
bs_BA: Varijabilni font

en: Simplified Player
bs_BA: Pojednostavljeni plejer

en: Single
bs_BA: Pojedinačna stranica

en: Single Page
bs_BA: Pojedinačna stranica

en: Single Page Swatch Size
bs_BA: Veličina varijante na pojedinačnoj stranici

en: Single Post
bs_BA: Pojedinačna objava

en: Single Product
bs_BA: Pojedinačni proizvod

en: Single Product ID
bs_BA: ID pojedinačnog proizvoda

en: Single Product with Taxonomy ID
bs_BA: Pojedinačni proizvod sa ID taksonomije

en: Single Slug
bs_BA: Slug pojedinačne stranice

en: Single Template
bs_BA: Pojedinačni predložak

en: Six months
bs_BA: Šest mjeseci

en: Size
bs_BA: Veličina

en: Size Guide
bs_BA: Vodič za veličine

en: Size Guide Display Conditions
bs_BA: Uvjeti prikaza vodiča za veličine

en: Size Guide Placement
bs_BA: Položaj vodiča za veličine

en: Size Guides
bs_BA: Vodiči za veličine

en: Slide Down
bs_BA: Klizanje prema dolje

en: Slide in from bottom
bs_BA: Klizanje odozdo

en: Slide in from left
bs_BA: Klizanje s lijeve strane

en: Slide in from right
bs_BA: Klizanje s desne strane

en: Slide in from top
bs_BA: Klizanje odozgo

en: Slider
bs_BA: Klizač

en: Small
bs_BA: Malo

en: Small Size
bs_BA: Mala veličina

en: Social Channels
bs_BA: Društveni kanali

en: Social Icons
bs_BA: Društvene ikone

en: Socials
bs_BA: Društvene mreže

en: Socials Controls
bs_BA: Kontrole društvenih mreža

en: Solid
bs_BA: Puno

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
bs_BA: Žao nam je, nijedan proizvod ne odgovara vašem odabiru. Molimo odaberite drugu kombinaciju.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
bs_BA: Žao nam je, ovaj proizvod nije dostupan. Molimo odaberite drugu kombinaciju.

en: Sorry, you don't have permission to erase content.
bs_BA: Žao nam je, nemate dozvolu za brisanje sadržaja.

en: Sorry, you don't have permission to finish the installation.
bs_BA: Žao nam je, nemate dozvolu za dovršavanje instalacije.

en: Sorry, you don't have permission to install child themes.
bs_BA: Žao nam je, nemate dozvolu za instalaciju child tema.

en: Sorry, you don't have permission to install content.
bs_BA: Žao nam je, nemate dozvolu za instalaciju sadržaja.

en: Sorry, you don't have permission to install options.
bs_BA: Žao nam je, nemate dozvolu za instalaciju opcija.

en: Sorry, you don't have permission to install plugins.
bs_BA: Žao nam je, nemate dozvolu za instalaciju dodataka.

en: Sorry, you don't have permission to install widgets.
bs_BA: Žao nam je, nemate dozvolu za instalaciju widgeta.

en: Sorry, you don't have permission to uninstall plugins.
bs_BA: Žao nam je, nemate dozvolu za deinstalaciju dodataka.

en: Source
bs_BA: Izvor

en: Specific
bs_BA: Specifično

en: Specific Product Variation
bs_BA: Specifična varijacija proizvoda

en: Specify the amount of time (in seconds) to delay between automatically cycling an item.
bs_BA: Odredite vrijeme (u sekundama) za kašnjenje između automatskog prikazivanja stavki.

en: Specify which users should verify their waitlist subscription through email confirmation.
bs_BA: Odredi koji korisnici trebaju potvrditi pretplatu na listu čekanja putem e-pošte.

en: Specs
bs_BA: Specifikacije

en: Sponsored Attribute
bs_BA: Sponzorisani atribut

en: Square
bs_BA: Kvadratno

en: Stacked
bs_BA: Naslagano

en: Star
bs_BA: Zvijezda

en: Star Rating Color
bs_BA: Boja zvjezdica za ocjenu

en: Stars
bs_BA: Zvijezde

en: Start
bs_BA: Početak

en: Start Time
bs_BA: Početno vrijeme

en: Start video again after it ends.
bs_BA: Ponovno pokreni video nakon završetka.

en: Start with a pattern or create a custom layout
bs_BA: Započnite s uzorkom ili kreirajte prilagođeni izgled

en: Starter Site Imported Successfully
bs_BA: Početna stranica uspješno uvezena

en: Starter Site Removed
bs_BA: Početna stranica uklonjena

en: Starter Sites
bs_BA: Početne stranice

en: Starter site
bs_BA: Početna stranica

en: Sticky Functionality
bs_BA: Ljepljiva funkcionalnost

en: Sticky Posts
bs_BA: Samo istaknute objave

en: Sticky Row
bs_BA: Ljepljivi red

en: Sticky State
bs_BA: Ljepljivo stanje

en: Stock Scarcity
bs_BA: Ograničena zaliha

en: Stock Status
bs_BA: Status zaliha

en: Stock Threshold
bs_BA: Prag zaliha

en: Stop Time
bs_BA: Vrijeme završetka

en: Store Gravatars Locally
bs_BA: Pohrani Gravatar slike lokalno

en: Store and load Gravatars locally for increased privacy and performance.
bs_BA: Pohrani i učitaj Gravatar slike lokalno radi poboljšane privatnosti i performansi.

en: Style & Color
bs_BA: Stil i boja

en: Submit a Support Ticket
bs_BA: Pošalji zahtjev za podršku

en: Subpage
bs_BA: Podstranica

en: Subscribe
bs_BA: Pretplati se

en: Subscribe Form
bs_BA: Obrazac za pretplatu

en: Subscription Confirmation
bs_BA: Potvrda pretplate

en: Subtotal
bs_BA: Dostava

en: Subtype
bs_BA: Podvrsta

en: Success Message
bs_BA: Poruka o uspjehu

en: Suggested Products
bs_BA: Predloženi proizvodi

en: Sun
bs_BA: Ned

en: Sunday
bs_BA: Nedjelja

en: Swatch Shape
bs_BA: Oblik varijante

en: Swatches
bs_BA: Varijante

en: Swatches removed
bs_BA: Uklonjene varijante

en: Swatches saved
bs_BA: Sačuvane varijante

en: Tab Order
bs_BA: Redoslijed kartica

en: Tablet Columns
bs_BA: Kolone za tablet uređaje

en: Tag
bs_BA: Oznaka

en: Tax Amount
bs_BA: Iznos poreza

en: Tax Info
bs_BA: Informacije o porezu

en: Taxonomies
bs_BA: Taksonomije

en: Taxonomies - Layout 1
bs_BA: Taksonomije - Izgled 1

en: Taxonomies - Layout 2
bs_BA: Taksonomije - Izgled 2

en: Taxonomies - Layout 3
bs_BA: Taksonomije - Izgled 3

en: Taxonomies - Layout 4
bs_BA: Taksonomije - Izgled 4

en: Taxonomies Button Color
bs_BA: Boja dugmeta taksonomija

en: Taxonomies Font Color
bs_BA: Boja fonta taksonomija

en: Taxonomy
bs_BA: Taksonomija

en: Taxonomy Children
bs_BA: Podkategorije taksonomije

en: Taxonomy Customisations
bs_BA: Prilagođavanje taksonomija

en: Taxonomy Filter
bs_BA: Filter taksonomije

en: Taxonomy Font
bs_BA: Font taksonomije

en: Taxonomy Font Color
bs_BA: Boja fonta taksonomije

en: Taxonomy ID
bs_BA: ID taksonomije

en: Taxonomy Source
bs_BA: Izvor taksonomije

en: Taxonomy Style
bs_BA: Stil taksonomije

en: Taxonomy Template
bs_BA: Predložak taksonomije

en: Template Display Conditions
bs_BA: Uslovi prikaza predloška

en: Template Name
bs_BA: Naziv predloška

en: Template Replace Conditions
bs_BA: Uslovi zamjene predloška

en: Template Type
bs_BA: Vrsta predloška

en: Term Count
bs_BA: Broj termina

en: Term Description
bs_BA: Opis termina

en: Term Image
bs_BA: Slika termina

en: Term Title
bs_BA: Naslov termina

en: Term additional class
bs_BA: Dodatna klasa za termin

en: Terms
bs_BA: Termini

en: Terms Limit
bs_BA: Ograničenje termina

en: Terms accent color
bs_BA: Istaknuta boja termina

en: Text
bs_BA: Tekst

en: Text Color
bs_BA: Boja teksta

en: Text Hover
bs_BA: Tekst pri prelasku mišem

en: Text Initial
bs_BA: Početni tekst

en: Thank You Page
bs_BA: Stranica zahvale

en: Thank You Pages
bs_BA: Stranice zahvale

en: Thank you Page
bs_BA: Stranica zahvale

en: Thank you for subscribing to our newsletter!
bs_BA: Hvala što ste se pretplatili na naš newsletter!

en: The calculation method will be based on WooCommerce zones.
bs_BA: Metoda izračuna će se temeljiti na WooCommerce zonama.

en: The expiration date cannot be set earlier than the start date.
bs_BA: Datum isteka ne može biti postavljen prije početnog datuma.

en: The following plugins are required for this starter site in order to work properly.
bs_BA: Sljedeći dodaci su potrebni za pravilno funkcionisanje ove početne stranice.

en: The page you select here will display the wish list for your logged out users.
bs_BA: Stranica koju ovdje odaberete prikazivat će listu želja za odjavljene korisnike.

en: The popup will auto-close if a form submit action is detected inside of it.
bs_BA: Popup će se automatski zatvoriti ako se otkrije akcija slanja obrasca unutar njega.

en: Theme Description
bs_BA: Opis teme

en: Theme Details
bs_BA: Podaci o temi

en: Theme Icon URL
bs_BA: URL ikone teme

en: Theme Icons
bs_BA: Ikone teme

en: Theme Name
bs_BA: Naziv teme

en: Theme Screenshot URL
bs_BA: URL snimka ekrana teme

en: This email is sent after a user confirmed the subscription to a product stock alert
bs_BA: Ovaj e-mail se šalje nakon što korisnik potvrdi pretplatu na obavijest o zalihama

en: This email is sent when a product is back in stock
bs_BA: Ovaj e-mail se šalje kada je proizvod ponovno dostupan na zalihi

en: This email is sent when a user subscribes to a product stock alert and should confirm their subscription
bs_BA: Ovaj e-mail se šalje kada se korisnik prijavi za obavijest o zalihama i treba potvrditi svoju pretplatu

en: This extension lets you easily create an affiliate marketing type of website by giving you options to create a personalized product review and use your affiliate links to direct your readers to the purchase page.
bs_BA: Ova ekstenzija vam omogućava da lako kreirate web stranicu za affiliate marketing dajući vam opcije za kreiranje personalizirane recenzije proizvoda i korištenje vaših affiliate linkova za preusmjeravanje korisnika na stranicu kupovine.

en: This extension requires the WooCommerce plugin to be installed and activated.
bs_BA: Ovaj dodatak zahtijeva da WooCommerce bude instaliran i aktiviran.

en: This is a Pro extension
bs_BA: Ovo je Pro ekstenzija

en: This is a Pro feature
bs_BA: Ovo je Pro funkcija

en: This is a Pro starter site
bs_BA: Ovo je Pro početna stranica

en: This option will allow you to add a speciffic product variation to wishlist.
bs_BA: Ova opcija omogućava dodavanje određene varijacije proizvoda na listu želja.

en: This option will remove the previous imported content and will perform a fresh and clean install.
bs_BA: Ova opcija će ukloniti prethodno uvezeni sadržaj i obaviti novu čistu instalaciju.

en: This product is currently sold out!
bs_BA: Ovaj proizvod je trenutno rasprodan!

en: This starter site can be imported and used with one of these page builders. Please select one in order to continue.
bs_BA: Ova početna stranica može se uvesti i koristiti s jednim od ovih graditelja stranica. Molimo odaberite jednog kako biste nastavili.

en: This starter site is already installed
bs_BA: Ova početna stranica je već instalirana

en: This text will appear under each comment form and subscribe form.
bs_BA: Ovaj tekst će se pojaviti ispod svakog obrasca za komentare i pretplatu.

en: This tool will regenerate the product taxonomies lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
bs_BA: Ovaj alat će ponovo generisati podatke tabele taksonomija proizvoda na osnovu postojećih podataka proizvoda. Ovaj proces može potrajati.

en: This tool will resume the product taxonomies lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
bs_BA: Ovaj alat će nastaviti regeneraciju tabele pretrage taksonomija proizvoda od tačke na kojoj je prekinuta (%1$s proizvoda je već obrađeno).

en: This will import posts, pages, comments, navigation menus, custom fields, terms and custom posts.
bs_BA: Ovo će uvesti objave, stranice, komentare, navigacione menije, prilagođena polja, termine i prilagođene objave.

en: Three months
bs_BA: Tri mjeseca

en: Thu
bs_BA: Čet

en: Thursday
bs_BA: Četvrtak

en: Title
bs_BA: Naslov

en: Title Affiliate Link
bs_BA: Link naslova proizvoda

en: Title Color
bs_BA: Boja naslova

en: Title Font
bs_BA: Font naslova

en: Tooltip
bs_BA: Oblačić sa savjetom

en: Tooltip Image
bs_BA: Slika oblačića sa savjetom

en: Tooltip Text
bs_BA: Tekst oblačića sa savjetom

en: Tooltip Visibility
bs_BA: Vidljivost oblačića sa savjetima

en: Top
bs_BA: Vrh

en: Top & Bottom
bs_BA: Gore i dolje

en: Top & Main Row
bs_BA: Gornji i glavni red

en: Top Level Options
bs_BA: Opcije na vrhu

en: Top Rated
bs_BA: Najbolje ocijenjeni

en: Top comments
bs_BA: Vrh komentara

en: Top content
bs_BA: Vrh sadržaja

en: Total
bs_BA: Broj narudžbe

en: Total Info
bs_BA: Ukupne informacije

en: Transparent Functionality
bs_BA: Transparentna funkcionalnost

en: Transparent Header Display Conditions
bs_BA: Uslovi prikaza prozirnog zaglavlja

en: Transparent State
bs_BA: Prozirno stanje

en: Trending Block Display Conditions
bs_BA: Uslovi prikaza trenda objava

en: Trending From
bs_BA: Trendovi od

en: Trending Posts
bs_BA: Popularne objave

en: Trending now
bs_BA: Trenutno popularno

en: Trigger Condition
bs_BA: Uslov okidača

en: Trigger Icon Type
bs_BA: Vrsta ikone okidača

en: Trigger Label
bs_BA: Oznaka okidača

en: Trigger Popup On
bs_BA: Okidač za skočni prozor

en: Trigger Visibility
bs_BA: Vidljivost okidača

en: Tue
bs_BA: Uto

en: Tuesday
bs_BA: Utorak

en: Tutor LMS Dashboard
bs_BA: Tutor LMS kontrolna ploča

en: Twitter Username
bs_BA: Twitter korisničko ime

en: Type
bs_BA: Tip

en: Type 1
bs_BA: Tip 1

en: Type 2
bs_BA: Tip 2

en: Type 3
bs_BA: Tip 3

en: Type 4
bs_BA: Tip 4

en: Type 5
bs_BA: Tip 5

en: Type 6
bs_BA: Tip 6

en: Type to search by ID or title...
bs_BA: Upišite ID ili naslov za pretragu...

en: URL Source
bs_BA: Izvor URL-a

en: Underline
bs_BA: Podvlačenje

en: Unfortunately, your hosting configuration doesn't meet the minimum requirements for importing a starter site.
bs_BA: Nažalost, vaša hosting konfiguracija ne ispunjava minimalne zahtjeve za uvoz početne stranice.

en: Unknown
bs_BA: Nepoznato

en: Unsubscribe
bs_BA: Otkaži pretplatu

en: Up
bs_BA: Gore

en: Update Blocksy Theme Now
bs_BA: Ažuriraj Blocksy temu sada

en: Update Brand
bs_BA: Ažuriraj brend

en: Update Category
bs_BA: Ažuriraj kategoriju

en: Update Product Review
bs_BA: Ažuriraj recenziju proizvoda

en: Upgrade Now
bs_BA: Nadogradi sada

en: Upgrade to any pro plan and get instant access to this and many other feature.
bs_BA: Nadogradite na bilo koji Pro plan i dobijte trenutni pristup ovoj i mnogim drugim funkcijama.

en: Upgrade to any pro plan and get instant access to this starter site and many other features.
bs_BA: Nadogradite na bilo koji Pro plan i dobijte trenutni pristup ovoj početnoj stranici i mnogim drugim funkcijama.

en: Upgrade to the agency plan and get instant access to this and many other features.
bs_BA: Nadogradite na agencijski plan i dobijte trenutni pristup ovoj i mnogim drugim funkcijama.

en: Upgrade to the agency plan and get instant access to this starter site and many other features.
bs_BA: Nadogradite na agencijski plan i dobijte trenutni pristup ovoj početnoj stranici i mnogim drugim funkcijama.

en: Upgrade to the business or agency plan and get instant access to this and many other features.
bs_BA: Nadogradite na poslovni ili agencijski plan i dobijte trenutni pristup ovoj i mnogim drugim funkcijama.

en: Upgrade to the business or agency plan and get instant access to this starter site and many other features.
bs_BA: Nadogradite na poslovni ili agencijski plan i dobijte trenutni pristup ovoj početnoj stranici i mnogim drugim funkcijama.

en: Upload
bs_BA: Otpremi

en: Upload Font
bs_BA: Predučitavanje varijacija

en: Upload Icon
bs_BA: Otpremi ikonu

en: Upload Image
bs_BA: Otpremi sliku

en: Upload Image (Optional)
bs_BA: Otpremi sliku (opcionalno)

en: Upload Video
bs_BA: Otpremi video

en: Upload an MP4 file into the media library.
bs_BA: Otpremite MP4 fajl u medijsku biblioteku.

en: Upload an unlimited number of custom fonts or variable fonts and use them throughout Blocksy and your favorite page builder.
bs_BA: Otpremite neograničen broj prilagođenih fontova ili varijabilnih fontova i koristite ih kroz Blocksy i omiljeni page builder.

en: Upload only the %s.woff2%s or %s.ttf%s font file formats (see browser coverage %shere%s). Use %sthis converter tool%s if you don't have these font formats.
bs_BA: Otpremite samo formate fontova %s.woff2%s ili %s.ttf%s (vidi podršku pretraživača %shere%s). Koristite %sovaj alat za konverziju%s ako nemate ove formate fontova.

en: Upload only the %s.woff2%s or %s.ttf%s font file formats. Don't convert variable fonts by yourself. Ask the font provider to hand a correct file or the %svariable%s font won't work.
bs_BA: Otpremite samo %s.woff2%s ili %s.ttf%s formate fontova. Nemojte sami konvertovati varijabilne fontove. Zatražite od dobavljača fonta ispravan fajl ili %svariable%s font neće raditi.

en: Upsell Products
bs_BA: Proizvodi za dodatnu prodaju

en: Upvote
bs_BA: Pozitivno glasanje

en: Use button with text
bs_BA: Koristi dugme s tekstom

en: Use code editor
bs_BA: Koristi kod editor

en: User
bs_BA: Korisnik

en: User Auth
bs_BA: Autentifikacija korisnika

en: User Avatar
bs_BA: Avatar korisnika

en: User Info
bs_BA: Korisničke informacije

en: User Logged In
bs_BA: Korisnik prijavljen

en: User Logged Out
bs_BA: Korisnik odjavljen

en: User Role
bs_BA: Uloga korisnika

en: User Source
bs_BA: Izvor korisnika

en: User Visibility
bs_BA: Vidljivost korisnika

en: Username
bs_BA: Korisničko ime

en: Username or Email Address
bs_BA: Korisničko ime ili e-mail adresa

en: Variable Font
bs_BA: Predučitavanje

en: Variable font
bs_BA: Varijabilni font

en: Variation Swatches
bs_BA: Varijacije proizvoda

en: Variations
bs_BA: Varijacije

en: Vertical
bs_BA: Vertikalno

en: Vertical Alignment
bs_BA: Vertikalno poravnanje

en: Video Size
bs_BA: Veličina videa

en: Video Source
bs_BA: Izvor videa

en: Video Tutorial
bs_BA: Video vodič

en: Video thumbnail
bs_BA: Video sličica

en: View
bs_BA: Pregled

en: View Brand
bs_BA: Pregled brenda

en: View Cart
bs_BA: Pregledaj košaricu

en: View Cart Button
bs_BA: Dugme Pregledaj košaricu

en: View Content Block
bs_BA: Pregledaj blok sadržaja

en: View Product Review
bs_BA: Pregled recenzije proizvoda

en: View Product Tab
bs_BA: Pregled kartice proizvoda

en: View Profile
bs_BA: Pogledaj profil

en: View Size Guide
bs_BA: Pregled vodiča za veličine

en: View Thank You Page
bs_BA: Pregled stranice zahvale

en: View site
bs_BA: Pregledaj stranicu

en: Vimeo Url
bs_BA: Vimeo URL

en: Visibility
bs_BA: Vidljivost

en: Visible
bs_BA: Vidljivo

en: WP body open
bs_BA: WP otvaranje tijela

en: WP footer
bs_BA: WP podnožje

en: WP head end
bs_BA: Kraj WP head

en: WP head start
bs_BA: Početak WP head

en: Waitlist
bs_BA: Lista čekanja

en: Waitlist - Back in Stock Notification
bs_BA: Lista čekanja - obavijest o vraćanju na zalihu

en: Waitlist - Confirm Subscription
bs_BA: Lista čekanja - potvrda pretplate

en: Waitlist - Subscription Confirmed
bs_BA: Lista čekanja - pretplata potvrđena

en: Waitlist Form
bs_BA: Obrazac liste čekanja

en: Waitlist Form Display Conditions
bs_BA: Uvjeti prikaza obrasca liste čekanja

en: Waitlist for %s
bs_BA: Lista čekanja za %s

en: Waitlist subscription confirmed
bs_BA: Pretplata na listu čekanja potvrđena

en: Waitlists
bs_BA: Liste čekanja

en: We detected that you are using an outdated version of Blocksy theme.
bs_BA: Otkrili smo da koristite zastarjelu verziju Blocksy teme.

en: We strongly recommend to activate the child theme, this way you will have freedom to make changes without breaking the parent theme.
bs_BA: Preporučujemo aktivaciju podređene teme kako biste imali slobodu izmjena bez narušavanja matične teme.

en: We strongly recommend to install the child theme, this way you will have freedom to make changes without breaking the parent theme.
bs_BA: Preporučujemo instalaciju podređene teme kako biste imali slobodu izmjena bez narušavanja matične teme.

en: We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
bs_BA: Koristimo kolačiće kako bismo osigurali najbolje korisničko iskustvo na našoj web stranici.

en: Website
bs_BA: Web stranica

en: Website:
bs_BA: Web stranica:

en: Wed
bs_BA: Sri

en: Wednesday
bs_BA: Srijeda

en: What steps do you want to perform next?
bs_BA: Koje korake želite preduzeti sljedeće?

en: Wide
bs_BA: Široko

en: Widget Area
bs_BA: Područje widgeta

en: Widget Area Source
bs_BA: Izvor widget područja

en: Widget Shopping Cart After Buttons
bs_BA: Widget za kupovinu u korpi poslije dugmadi

en: Widget Shopping Cart Before Buttons
bs_BA: Widget za kupovinu u korpi prije dugmadi

en: Widget Swatch Size
bs_BA: Veličina varijante u widgetu

en: Widget for filtering the WooCommerce products by price.
bs_BA: Widget za filtriranje WooCommerce proizvoda po cijeni.

en: Widget for filtering the WooCommerce products loop by category, attribute or brand.
bs_BA: Ubaci određeni blok sadržaja bilo gdje na stranici.

en: Widgets
bs_BA: Widgeti

en: Widgets Font
bs_BA: Font widgeta

en: Widgets Font Color
bs_BA: Boja fonta widgeta

en: Widgets Vertical Spacing
bs_BA: Vertikalni razmak widgeta

en: Widgets Wrapper
bs_BA: Omot widgeta

en: Widgets settings
bs_BA: Postavke widgeta

en: Width
bs_BA: Širina

en: Wishlist
bs_BA: Lista želja

en: Wishlist Badge Color
bs_BA: Boja oznake liste želja

en: Wishlist Button
bs_BA: Dugme liste želja

en: Wishlist Page
bs_BA: Stranica liste želja

en: WooCommerce Account
bs_BA: WooCommerce račun

en: WooCommerce Archive
bs_BA: WooCommerce arhiva

en: WooCommerce Archive Item with Taxonomy ID
bs_BA: WooCommerce arhivska stavka sa ID taksonomije

en: WooCommerce Cart
bs_BA: WooCommerce korpa

en: WooCommerce Checkout
bs_BA: WooCommerce naplata

en: WooCommerce Filters Canvas
bs_BA: WooCommerce panel filtera

en: WooCommerce Global
bs_BA: WooCommerce globalno

en: WooCommerce Sidebar
bs_BA: WooCommerce bočna traka

en: WooCommerce Single Product
bs_BA: WooCommerce pojedinačni proizvod

en: WooCommerce: Added to Cart
bs_BA: WooCommerce: dodano u košaricu

en: Work Hours
bs_BA: Radno vrijeme

en: Yes
bs_BA: Da

en: Yes, I am sure
bs_BA: Da, siguran/sigurna sam

en: Yes, continue
bs_BA: Da, nastavi

en: You already have a child theme properly installed and activated. Move on.
bs_BA: Već imate pravilno instaliranu i aktiviranu podređenu temu. Nastavite dalje.

en: You are about to copy all the settings from your child theme into the parent theme. Are you sure you want to continue?
bs_BA: Spremate se kopirati sve postavke iz podređene teme u matičnu. Jeste li sigurni da želite nastaviti?

en: You are about to copy all the settings from your parent theme into the child theme. Are you sure you want to continue?
bs_BA: Spremate se kopirati sve postavke iz matične teme u podređenu. Jeste li sigurni da želite nastaviti?

en: You are about to remove a custom footer, are you sure you want to continue?
bs_BA: Spremate se ukloniti prilagođeno podnožje, jeste li sigurni da želite nastaviti?

en: You are about to remove a custom header, are you sure you want to continue?
bs_BA: Spremate se ukloniti prilagođeno zaglavlje, jeste li sigurni da želite nastaviti?

en: You are already on the waitlist
bs_BA: Već ste na listi čekanja

en: You can add here some arbitrary HTML code.
bs_BA: Ovdje možete dodati proizvoljni HTML kod.

en: You can configure social URLs in %s.
bs_BA: Možete konfigurirati URL-ove društvenih mreža u %s.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. Please note that only icons in SVG format are allowed here to not break the editor interactiveness.
bs_BA: Možete unijeti link do slike hostovane na vašem serveru ili je otpremiti. Samo SVG formati su dozvoljeni kako bi se osigurala interaktivnost uređivača.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. The recommended image size is 1200px wide by 900px tall.
bs_BA: Možete unijeti link do slike hostovane na vašem serveru ili je otpremiti. Preporučena veličina slike je 1200px širine i 900px visine.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. The recommended image size is 18px wide by 18px tall.
bs_BA: Možete unijeti link do slike hostovane na vašem serveru ili je otpremiti. Preporučena veličina slike je 18px širine i 18px visine.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. The recommended image size is 256px wide by 256px tall.
bs_BA: Možete unijeti link do slike hostovane na vašem serveru ili je otpremiti. Preporučena veličina slike je 256px širine i 256px visine.

en: You can use dynamic code tags such as {items} inside this option.
bs_BA: Možete koristiti dinamičke oznake poput {items} unutar ove opcije.

en: You can use dynamic code tags such as {price} inside this option.
bs_BA: Možete koristiti dinamičke oznake poput {price} unutar ove opcije.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
bs_BA: Nemate dovoljne dozvole za pristup ovoj stranici.

en: You don't have any products in your compare list yet.
bs_BA: Još nemate proizvoda na listi za poređenje.

en: You don't have any products in your waitlist yet.
bs_BA: Još nemate proizvoda na svojoj listi čekanja.

en: You don't have any products in your wish list yet.
bs_BA: Još nemate nijedan proizvod na listi želja.

en: You have been added to the waitlist
bs_BA: Dodani ste na listu čekanja

en: You have been removed from the waitlist
bs_BA: Uklonjeni ste s liste čekanja

en: You have been successfully added to the waitlist for the following item:
bs_BA: Uspješno ste dodani na listu čekanja za sljedeću stavku:

en: You have no %s fields declared for this custom post type.
bs_BA: Nemate nijedno %s polje deklarisano za ovu prilagođenu vrstu objave.

en: You have requested to join the waitlist for this item:
bs_BA: Zatražili ste da se pridružite listi čekanja za ovu stavku:

en: You will be notified when {product_title} is back in stock
bs_BA: Bićete obaviješteni kada se {product_title} vrati na zalihu

en: YouTube Privacy Enhanced Mode
bs_BA: YouTube način rada sa poboljšanom privatnošću

en: YouTube Url
bs_BA: YouTube URL

en: YouTube won't store information about visitors on your website unless they play the video. More info about this can be found %shere%s.
bs_BA: YouTube neće pohranjivati informacije o posjetiocima na vašoj stranici osim ako ne pokrenu video. Više informacija možete pronaći %shere%s.

en: Your PHP installation doesn't have support for XML. Please install the <i>xml</i> or <i>simplexml</i> PHP extension in order to be able to install starter sites. You might need to contact your hosting provider to assist you in doing so.
bs_BA: Vaša PHP instalacija nema podršku za XML. Instalirajte <i>xml</i> ili <i>simplexml</i> PHP ekstenziju da biste mogli instalirati početne stranice. Možda ćete morati kontaktirati svog hosting provajdera za pomoć.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address. Please visit the %1$slogin page%2$s.
bs_BA: Vaš nalog je uspješno kreiran, a lozinka je poslana na vašu e-poštu. Posjetite %1$sstranicu za prijavu%2$s.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address. Please visit the %1$slogin page%2$s.
bs_BA: Vaš nalog je uspješno kreiran. Detalji prijave su poslani na vašu e-poštu. Posjetite %1$sstranicu za prijavu%2$s.

en: Your email
bs_BA: Vaš e-mail

en: Your email *
bs_BA: Vaš email *

en: Your name
bs_BA: Vaše ime

en: Your site is misconfigured and AJAX requests are not reaching your backend. Please click %shere%s to find the common causes and possible solutions to this.<br> Error code - %s
bs_BA: Vaša stranica nije pravilno konfigurisana i AJAX zahtjevi ne stižu do servera. Kliknite %shere%s da pronađete najčešće uzroke i moguća rješenja.<br> Kod greške - %s

en: Your waitlist subscription has been successfully canceled.
bs_BA: Vaša pretplata na listu čekanja je uspješno otkazana.

en: Your waitlist subscription has been successfully confirmed.
bs_BA: Vaša pretplata na listu čekanja je uspješno potvrđena.

en: Zoom In
bs_BA: Uvećaj

en: Zoom Out
bs_BA: Smanji

en: Zoom in zoom out
bs_BA: Zumiraj unutra, zumiraj van

en: activating child theme
bs_BA: aktivacija podređene teme

en: activating plugin %s
bs_BA: aktivacija dodatka %s

en: activating required extensions
bs_BA: aktivacija potrebnih proširenja

en: bbPress Dashboard
bs_BA: bbPress kontrolna ploča

en: brand
bs_BA: brend

en: category
bs_BA: kategorija

en: comments
bs_BA: komentari

en: copying child theme sources
bs_BA: kopiranje izvora podređene teme

en: downloading demo options
bs_BA: preuzimanje demo opcija

en: downloading demo widgets
bs_BA: preuzimanje demo widgeta

en: here
bs_BA: ovdje

en: images
bs_BA: slike

en: import customizer options
bs_BA: uvoz opcija prilagođavača

en: importing images from customizer
bs_BA: uvoz slika iz prilagođavača

en: installing demo widgets
bs_BA: instalacija demo widgeta

en: installing plugin %s
bs_BA: instalacija dodatka %s

en: posts
bs_BA: objave

en: removing default WordPress pages
bs_BA: brisanje podrazumijevanih WordPress stranica

en: removing previously installed posts
bs_BA: brisanje prethodno instaliranih objava

en: removing previously installed taxonomies
bs_BA: brisanje prethodno instaliranih taksonomija

en: resetting customizer options
bs_BA: resetiranje opcija prilagođavača

en: resetting widgets
bs_BA: resetiranje widgeta

en: terms
bs_BA: pojmovi

en: unsubscribe
bs_BA: odjavite se

en: users
bs_BA: korisnici

en: 🚨 Hurry up! Only {items} units left in stock!
bs_BA: 🚨 Požurite! Preostalo je samo {items} jedinica na zalihi!
